foto

Madeline Carroll

  • nar. 18.3.1996 (24 let)
    Los Angeles, California, USA

Biografie

Talentovaná Madeline Caroll vyrůstala L.A. Kalifornii. Její matka se stará o domácnost, otec pracuje jako dodavatel. Madeline vyrůstala spolu se třemi bratry. Se sourozenci jí pojí velké pouto a láska k hraní a užívání si společné zábavy. Má čtyřnohého mazlíčka psa jménem Spot. V pouhých třech letech se začala věnovat modelingu. Za její kariéry v modelingu jsme Madeline mohli vidět ve více než 20 reklamních spotech hlavně pro vlasový produkt Head & Shoulders.

Brzy po této zkušenosti jí objevil divadelní agent, který jí pomohl na začátku herecké kariéry. Naskytla se jí tak možnost účinkovat v 60 hlavních rolích v několika televizních seriálů a pořadů. Založila neziskovou organizaci „Zoe International“ která se stará o děti, které byly zneužity k dětské prostituci. Madeline má nejraději strašidelné filmy a její nejoblíbenější rolí Bílá královna v Resident Evil 3: Zánik a Molly ve filmu Swing Vote.

Ve zmiňovaném filmu SWING VOTE si zahrála první hlavní roli. V roce 2010 si zahrála po boku hollywoodské hvězdy Jackieho Chana ve filmu THE SPY NEXT DOOR. Modeling i přes možnost vidění na plátně kin nepověsila na hřebík a dál točila reklamní spoty pro deník Metro. Nejvíc za povšimnutí stála Madeline ve filmu THE FLIPPED, kde je v roli Juli Baker šíleně zamilovaná do svého souseda Bryce Loskiho...Komedie posazená do krásných šedesátých let a idylických představ mladé slečny a jejího idola. Film zapůsobí napříč všemi generacemi a zavede diváka zpět do krásných let dětství a dospívání.

V roce 2011 Madeline uvidíme po boku Jima Careyho a to ve filmu MR. POPPER'S PENGUINS. Jistě se máme na co těšit do budoucna, protože o Madeline jistě hodně uslyšíme.

strelenaL

Herecká filmografie