foto

Brad Rowe

  • nar. 15.5.1970 (47 let)
    Milwaukee, Wisconsin, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Brad Rowe je americký herec,narozen 5. května 1970 ve Wisconsinu v USA. Strávil rok na vysoké škole v Seville ve Španělsku, kde se angažoval i v politice prací velvyslance pro amerického ministra zahraničí. Mimo jiné zde hrál i v bluesové kapele. Po návratu zpět do USA absolvoval Univerzitu ve Wisconsinu zakončenou titulem z ekonomie. Než se přestěhoval do Los Angeles, kde se začal věnovat herectví a psaní, pracoval jako finanční manažer pro politické kampaně ve Washingtonu DC.

Jedna z jeho prvních prací v LA byla v podatelně v agentuře Talent United. Po absolvování několika castingů a kurzů herectví se na něj usmálo štěstí v roce 1996, kdy dostal nabídku na jednu z hlavních rolí v thrilleru Invisible Temptation, který nakonec ovšem nebyl vydán. První větší roli získal ve filmu Billy's Hollywood Screen Kiss režiséra Tommyho O'Havera ( př. American Crime), kde ztvárnil číšníka Gabriela, do kterého se zamiluje fotograf Billy (Sean Hayes). V roce 2007 se s Bradem vracíme k dalšímu filmu s homosexuální tématikou, Shelter (Surfaři), v roli Shauna, staršího bratra Zachova nejlepšího kamaráda Gabea. 

Dále můžeme vidět Brada v několika televizních filmech a seriálech nebo v jeho zatím posledních natočených filmech God Bless America z roku 2011 a ve filmu The Contractor z r. 2013, kde si zahrál po boku Dannyho Treja.

Dnes žije v LA se svou ženou Lisou Fiori a synem Hopperem. Věnuje se dobrovolnické činnosti, pořádá kurzy pro bezdomovce a pro ekonomicky znevýhodněné lidi, kde jim pomáhá najít práci a začlenit se do normálního života. Veronika "veju" Galetková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace