Reklama

Reklama

Rick Moranis

Rick Moranis

nar. 18.04.1953 (69 let)
Toronto, Ontario, Kanada

Biografie (1)

Populární, dnes už jednapadesátiletý americký komik Rick Moranis již od svých sedmnácti let pracoval ve svém rodném Torontu jako diskžokej, později se uplatnil i jako rozhlasový komik. Na počátku 80. let se připojil k Second City a spojil své síly s Davem Thomasem, z nichž se stali populární lehkomyslní bratři – Bob a Doug McKenzieovi. V roce 1983 byl i natočen film o těchto batrech s názvem The Adventures of Bob & Doug McKenzie: Strange Brew, ale moc úspěšný… (více)

Zajímavosti (12)

Krotitelé duchů (2016)

  • Takmer všetci hlavní protagonisti z pôvodnej verzie si zahrali cameo rolu, okrem Ricka Moranisa, ktorý odmietol a Harolda Ramisa, ktorý zomrel (na začiatku filmu je v kancelárii pri dverách vidieť aspoň jeho zlatú sochu). (modano222)

Krotitelé duchů (2016)

  • Jedním, kdo v pokračování odmítl vystupovat, byl Rick Moranis (v původním filmu jako Louis Tully). Tento herec nenatočil žádný hraný film od roku 1997, kdy mu zemřela manželka na rakovinu prsu, načež se rozhodl věnovat především svým dětem. Sám svoji neúčast před kamerou okomentoval slovy: "Vzal jsem si pauzu, která se protáhla ještě ve větší pauzu". V jednom interview pak ke své účasti v novém dílů Krotitelů duchů prohlásil: "Nevidím důvod, proč bych se měl na jeden den účastnit nečeho, co jsem dělal před třiceti lety", přičemž popřál hodně štěstí a úspěchu ostatním hercům i celému štábu, kteří se na filmu podílejí. (PierrevanH)

Galerie (109)

Reklama

Herec

Scenárista

Režisér

Host

Ovládací panel

Fanklub

(7)

Reklama

Reklama