Reklama

Reklama

Arndt Schwering-Sohnrey

Arndt Schwering-Sohnrey

nar. 06.11.1972 (51 let)
Západní Německo

Galerie (180)

Herec

Filmy
2024

Die Ermittlung

2023

Dolls of Dresden

2020

Hnutí odporu

2019

Hotel Heidelberg - ... wer sich ewig bindet (TV film)

 

O dvanácti měsíčkách (TV film)

2018

303

 

Hotel Heidelberg - ... Vater sein dagegen sehr (TV film)

 

Inspektor Jury - Der Tod des Harlekins (TV film)

2017

Back for Good

Reklama

Reklama

 

Inspektor Jury spielt Katz und Maus (TV film)

 

Kalt ist die Angst (TV film)

2016

Shakespeares letzte Runde (TV film)

2015

Eine wie diese (TV film)

 

Inspektor Jury – Mord im Nebel (TV film)

 

Trenker a Riefenstahlová (TV film)

2014

Bella a stěhování (TV film)

 

Inspektor Jury - Der Tote im Pub (TV film)

2013

Ironicity

 

Mephisto-Effekt

 

O zlaté huse (TV film)

2012

Bankraub für Anfänger (TV film)

 

Der Heiratsschwindler und seine Frau (TV film)

2011

Fischer fischt Frau (TV film)

 

Ghosts-Schumann's Visit

 

Nebezpečná metoda

2010

Blackout (TV film)

 

Der Uranberg (TV film)

2009

Effi Briestová

 

Ganz nah bei Dir

 

Hanebný pancharti

 

Maata meren alla

2008

Liebesgruß an einen Engel (TV film)

 

Tajemství Morphusu

2007

Capri You Love?

 

Die Todesautomatik (TV film)

 

GG 19 - Eine Reise durch Deutschland in 19 Artikeln

 

Podezřelý z vraždy (TV film)

 

Revoluce paní Ratcliffové

 

Zwei Wochen Chef (TV film)

 

Ďáblova dílna

2006

Der Seehund von Sanderoog (TV film)

 

Oktoberfest

2005

90 dní bez sexu (TV film)

 

Macho im Schleudergang (TV film)

 

Oktoberfest

2004

Aus der Tiefe des Raumes

 

Unser Pappa - Herzenswünsche (TV film)

2003

Good bye, Lenin!

 

Když přijdou Vánoce (TV film)

 

Rotlicht - Im Dickicht der Großstadt (TV film)

2002

Liebe unter Verdacht (TV film)

 

Rotlicht - Die Stunde des Jägers (TV film)

 

Weihnachten (TV film)

2001

Der Verleger (TV film)

 

Julietta

 

Unser Pappa (TV film)

 

Všichni andělé jsou stejní (TV film)

2000

Anatomie

 

Autsch, du Fröhliche (TV film)

 

Die Einsamkeit der Krokodile

 

Rotlicht - In der Höhle des Löwen (TV film)

 

Tödliche Wildnis - Sie waren jung und mussten sterben (TV film)

Seriály
2023

Estonia

 

Loppuraportti (E08)

 

Mr. Skylight to Number One and Two (E06)

 

Poiju (E04)

  více epizod (2)
 

Nord Nord Mord

 

Sievers und der erste Schrei (E21)

 

Rosamunde Pilcher

 

Schlagzeile Liebe (E170)

2022

Hotel Evropa

 

Epizoda 2 (E02)

 

Kriminálka Stuttgart

 

Jugendliebe (S14E08)

2021

303 - Die Serie

 

Entscheidungen werden getroffen (E06)

 

Fliegen statt fallen (E05)

 

Beziehungskonzepte und der innere Kommentator (E04)

  více epizod (3)
 

In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte

 

Durchhalten (S07E23)

 

Legal Affairs

 

Místo činu

 

Der feine Geist (S52E01)

 

Záchranáři z hor

 

Opuštěné dítě (S13E05)

2020

Bettys Diagnose

 

Geheime Liebe (S06E23)

 

Blutige Anfänger

 

Gnadenlos (S01E11)

 

Käthe und ich

 

Papakind (E04)

 

Místo činu

 

Der letzte Schrey (S51E20)

 

Policie Hamburk

 

V rauši (S15E10)

2019

Místo činu

 

Die harte Kern (S50E26)

 

Der höllische Heinz (S50E01)

 

jerks.

 

Babas Tod (S03E03)

2018

Místo činu

 

Die robuste Roswita (S49E24)

 

Der kalte Fritte (S49E07)

 

Město a město

 

Orciny (E03)

 

SOKO Hamburg

 

Junggesellenabschied (S01E03)

2017

Das Pubertier

 

Das Pubertierchen (E06)

 

Das Pubertier wird tollwütig (E03)

 

Dům plný zvířátek

 

Freiheit für Cooper - Teil 2 (S06E09)

 

Freiheit für Cooper - Teil 1 (S06E08)

 

Kriminálka Stuttgart

 

Wie du mir (S08E15)

 

Místo činu

 

Der wüste Gobi (S48E35)

 

Der scheidende Schupo (S48E05)

 

Policie Hamburk

 

Léčitel (S11E22)

 

SS-GB: Hitler v Británii

 

Epizoda 1 (E01)

 

Speciální tým Kolín

 

Der Stinker (S15E22)

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Die Brücke (S18E08)

2016

Die Spezialisten - Im Namen der Opfer

 

Der verlorene Sohn (S01E01)

 

In aller Freundschaft

 

Im Dilemma (S19E33)

 

Místo činu

 

Der treue Roy (S47E16)

 

Vraždy na severu

 

Eiskind (S04E06)

2015

Místo činu

 

Der irre Iwan (S46E01)

 

Unter Gaunern

 

X-company

 

Zkouška ohněm (S01E02)

2014

Ein Fall von Liebe

2013

Christine. Perfekt war gestern!

 

Magic Moments (E03)

 

Hotel Adlon

 

Epizoda 3 (E03)

 

Epizoda 2 (E02)

 

Kobra 11

 

Odveta (S18E02)

 

Kripo Holstein - Mord und Meer

 

Mordshunger - Verbrechen und andere Delikatessen

2012

Dědička hotelu

 

Lauter Liebe (E06)

 

Der verlorene Sohn (E05)

 

Heiter bis tödlich - Henker & Richter

 

Die Daltons von Büdringhausen (E16)

 

Místo činu

 

Hinkebein (S43E10)

 

Případ pro dva

 

Frankfurtská superstar (S31E15)

 

SOKO Wismar

 

Kammerflimmern (S09E13)

 

Tlusťoch

 

Na stopě (S04E03)

2011

In aller Freundschaft

 

Verblendet (S14E10)

 

Kriminálka Stuttgart

 

Brautschau (S03E08)

 

Wilsberg

 

Im Namen der Rosi (E33)

2010

Dědička hotelu

 

Forellenquintett (E04)

 

Alte Wunden (E03)

2009

Dědička hotelu

 

Falsches Spiel (E02)

 

Flemming

 

Großstadtrevier

 

Vermisst (S23E04)

2008

Doktor z hor: Nové příběhy

 

Dědička hotelu

 

Der Schwarzwaldhof (E01)

 

Policie Hamburk

 

Opilost (S02E15)

2006

40. okrsek

 

Angst (S05E01)

 

Kobra 11

 

Podezření (S10E02)

 

Místo činu

 

Ztracené dítě (S37E30)

 

Vražda v městské tržnici (S37E15)

2005

Die Blaumänner

2004

Die Pfefferkörner

 

Fahrraddiebe (S04E01)

 

Mravnostní oddělení

 

Sie oder Keine (S02E07)

 

Místo činu

 

Schichtwechsel (S35E08)

2003

Krista

 

Ve jménu zákona

 

Kinder des Satans (S09E16)

2002

Alphateam - Die Lebensretter im OP

 

Todeskick (S07E09)

 

Bloch

 

Tausendschönchen (E03)

 

Ritas Welt

 

Der Absturz (S04E06)

2001

Anja & Anton

 

Kanalarbeiter (E19)

 

Kumpáni

 

Specialisté na vraždy

 

Jako Fénix (S03E05)

 

Vraždy v Kitzbühelu

1999

Die Strandclique

1997

Verbotene Liebe

 

Episode 63 (S03E63)

1992

Heimatgeschichten

 

Wolffův revír

1987

Doktor z venkova

1958

Stahlnetz

Dokumentární
2013

Universum History (seriál) - a.z.

 

Ženy, které tvořily historii (seriál)

 

Jeanne D’Arc – Kampf um die Freiheit (E02)

2005

Die Nacht der großen Flut (TV film)

Krátkometrážní
2021

Destination Paradise

 

Disturbed Earth

2020

Paule und das Krippenspiel (TV film)

2019

The Poison Child

2016

Der einsame Hof

2015

A Wolf's Mind

 

Oskarreif

2009

Der böse Wolf

2004

Eis im Bauch

2000

Rote Strumpfband, Das

Host

Pořady
2014

MDR um 4

Režisér

Krátkometrážní
2016

20x

Ovládací panel

Reklama

Reklama