Reklama

Reklama

Roman Šmucler

Roman Šmucler

nar. 08.07.1969 (52 let)
Praha, Československo

Biografie (1)

Zubař a moderátor Roman Šmucler se narodil 8. července 1969 v Praze. Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství v Praze, konkrétně obor stomatologie. V médiích se začal objevovat již v roce 1989, kdy se jako redaktor Českého rozhlasu podílel na vysílání v období Sametové revoluce. Vedle praxe zubaře dál působil v mediálním prostoru. Mezi roky 1991- 1994 tak moderoval hned několik pořadů v tehdejší Československé a později i České televizi. Nejvýrazněji ale vstoupil… (více)

Zajímavosti (2)

Tabu (1994)

  • „Tabu jsem vymyslel, i když televizní formát nikdy není dílem jednoho člověka, spoustu nápadů tam vnesl i tehdejší šéfredaktor publicistiky Radek Bajgar. Vzniklo to tak, že se vysílal pořad Uzel (od r. 1994), který se měl rušit. Vladimír Železný řekl, že máme čtyři dny na to, abychom přišli s úplně novým pořadem, jinak všichni, kteří Uzel děláme, končíme. Za dva dny pak vzniklo Tabu“ řekl k pořadu Roman Šmucler. [Zdroj: Extra.cz] (Duoscop)

Tabu (1994)

  • Když Tabu začínalo, jednou z prvních, kdo vystoupil z budky, byla dívka, která byla homosexuální jednička. To bychom dnes vnímali normálně. Ale po odvysílání ji napadali, protože tehdy ještě panovala velká nesnášenlivost, kterou jsme pomohli odbourat,“ prohlásil Roman Šmucler. [Zdroj: Extra.cz] (Duoscop)

Galerie (25)

Reklama

Ovládací panel

Fanklub

(2)

Reklama

Reklama