Reklama

Reklama

Waldemar Kobus

Waldemar Kobus

nar. 1966
Szczytno, Polsko

Videa (1)

Z natáčení  - Cyrill Boss, Philipp Stennert, Christoph Maria Herbst, Joanna Ferkic, Gudrun Ritter, Kristo Ferkic, Christian Becker, Thomas Ohrner, Waldemar Kobus, Vijessna Ferkic

Zajímavosti (1)

Galerie (133)

Reklama

Herec

Filmy
2021

Goldjungs (TV film)

2020

Die Wolf-Gäng

2019

A Hidden Life

 

Polizeiruf 110 - Heimatliebe (TV film)

2018

Hubert und Staller - Eine schöne Bescherung (TV film)

 

Wendy 2 - Freundschaft für immer

2017

Kapitán

 

Teenosaurus Rex

 

Wendy

Reklama

Reklama

 

Úkryt v zoo

2016

Der Athen Krimi - Trojanische Pferde (TV film)

2015

Aus der Kurve (TV film)

2014

Der letzte Kronzeuge - Flucht in die Alpen (TV film)

 

Die Fahnderin (TV film)

 

Kommissar Dupin - Bretonische Brandung (TV film)

 

Schlaflos in Istanbul (TV film)

2013

Bratrstvo kominíků

2012

Eine Hand wäscht die andere (TV film)

 

Russendisko

 

Viktor a tajemství krokodýlího domu

2011

Ein Tick anders

 

Tajemství Noemovy archy (TV film)

 

Viking Vicky a poklad bohů 3D

2010

Hochzeitspolka

 

Nemesis

 

Žid Süss - Film bez svědomí

2009

Justiční omyl (TV film)

 

Liebe Mauer

 

Polizeiruf 110 - Fehlschuss (TV film)

 

Schläft ein Lied in allen Dingen

 

Vraždy v Kaifecku

 

Wickie und die starken Männer

 

Žáby k zulíbání 3

2008

Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství

 

Detektiv Cüpper (TV film)

 

Speed Racer

 

Valkýra

 

Verrückt nach Emma (TV film)

 

Záhadná vražda (TV film)

2007

Alma ermittelt - Tango und Tod (TV film)

 

Das Gelübde (TV film)

 

Doppelter Einsatz - Nackte Angst (TV film)

 

Freischwimmer

 

GG 19 - Eine Reise durch Deutschland in 19 Artikeln

 

Jakobs Bruder

 

Prasátko Rudy

 

Reine Geschmacksache

 

Sissi a Yetti

 

Wie angelt man sich seine Chefin (TV film)

2006

Als der Fremde kam (TV film)

 

Die Bullenbraut 2 - Der Tod hat 17 Karat (TV film)

 

Die österreichische Methode

 

Ober

 

Vlak smrti (TV film)

 

Černá kniha

2005

Arnies Welt (TV film)

 

Das Leben der Philosophen (TV film)

 

Der Vater meiner Schwester (TV film)

 

Die Bullenbraut (TV film)

 

Zwei gegen zwei (TV film)

 

Šťastná nehoda (TV film)

2004

Besser als Schule

 

Die Sitte - Tödliche Rast (TV film)

 

Ein Mann für den 13ten (TV film)

 

Láska musí počkat (TV film)

 

Pokojská a milionář (TV film)

 

Stauffenberg (TV film)

 

Zwei Wochen für uns (TV film)

2003

Narren

 

Světlo v temnotách (TV film)

2001

Skrytý pohled vraha (TV film)

1999

Eastie Boys

1992

Mladí detektivové: Dračí oko

TV seriály
2018

Beat

 

DROP (E06)

 

BACKSPIN (E05)

 

LOOP (E04)

  více epizod (3)
 

Kobra 11

 

Hrdina z ulice (S23E09)

 

Nord Nord Mord

 

Clüver und der leise Tod (E08)

2017

Babylon Berlín

 

Epizoda 8 (S01E08)

 

Epizoda 7 (S01E07)

 

Epizoda 3 (S02E03)

 

Nord Nord Mord

 

Clüver und der König von Sylt (E07)

 

Clüver und die wilde Nacht (E05)

2016

Nord Nord Mord

 

Clüver und der tote Koch (E04)

 

Wilsberg

 

In Treu und Glauben (E52)

2015

Die LottoKönige

 

Bis dass der Tod euch scheidet ... (S03E06)

 

Ein Anfang und ein Ende? (S03E05)

 

Wer nichts wird, wird Wirt! (S03E04)

  více epizod (3)
 

Nord Nord Mord

 

Clüvers Geheimnis (E03)

2013

Die LottoKönige

 

Alles auf Anfang? (S02E06)

 

Pennen auf Pump? (S02E05)

 

Ziemlich beste Freundinnen? (S02E04)

  více epizod (3)
 

Letzte Spur Berlin

 

Familienehre (S02E12)

2012

Die LottoKönige

 

Schicht im Schacht? (S01E06)

 

Wer zahlt die Zeche? (S01E05)

 

Die 500-Euro-Frage! (S01E04)

  více epizod (3)
 

Die ProSieben Märchenstunde

 

Der verflixte Flaschengeist (S05E05)

2011

Heiter bis tödlich - Nordisch herb

 

Zvláštní jednotka, Lipsko

 

Feuerteufel (S12E09)

2010

Závodní Prasátko Rudy

 

Rudi und Rudi (S03E04)

2009

Der Kapitän

 

Packeis (S03E02)

 

Piraten (S03E01)

2007

Alles Atze

 

Alles hat seine Zeit (S06E13)

 

Die Währungsreform (S06E12)

 

Der Kurschatten (S06E11)

  více epizod (10)
 

Místo činu

 

Liebeshunger (S38E08)

 

Policie Hamburk

 

Hořící svatební šaty (S01E13)

2006

Alles über Anna

2005

Alles Atze

 

Gangs of Essen-Kray (S05E13)

 

Der Schatzvogel (S05E12)

 

Durchgeknallt (S05E11)

  více epizod (10)
 

Edel a Starcková

 

Hahnenkampf (S04E02)

 

Tlusťoch

 

Sny jižních moří (S01E13)

2004

Alles Atze

 

Schröders Liste (S04E08)

 

Einfach irre (S04E07)

 

Der Kronprinz (S04E06)

  více epizod (5)
 

Místo činu

 

Abgezockt (S35E15)

 

Abschaum (S35E09)

 

Případ pro dva

 

Dvojí hra (S24E08)

 

Typisch Mann!

2003

Ritas Welt

 

Gigantentreffen (S05E01)

 

Speciální tým Kolín

 

Vyšetřovatel

 

Der Traum vom Glück (S03E04)

2002

Ritas Welt

 

Der Fluch (S04E12)

 

Wilsberg

 

Wilsberg und der Tote im Beichtstuhl (E07)

2001

Schimanski

 

Děti pekla (E10)

1996

SK Babies

1995

Zwei zum Verlieben

1994

Případ pro dva

 

Der wahre Reichtum (S14E02)

1971

Volejte policii 110

Dokumentární
2017

Triff Martin Luther: Amy trifft die Großen der Weltgeschichte (TV film)

 

Triff... (TV seriál)

2008

Speed Racer: Wonderful World of Racing - The Amazing Racer Family

Krátkometrážní
2017

Das leise Rauschen zwischen den Dingen

2013

Last Night of Baby Gun, The

2011

Licht (studentský film)

Host

Pořady
1991

DAS!

Ovládací panel

Reklama

Reklama