Reklama

Reklama

Liam Aiken

Liam Aiken

nar. 07.01.1990 (34 let)
New York City, New York, USA

Biografie (1)

Liam Padraic Aiken se narodil 7. ledna 1990 na Manhattanu (New York). Jeho otec Bill Aiken byl producentem MTV (zemřel v roce 1992) a jeho matka je irská imigrantka Moya Aiken. Liam si chtěl našetřit nějaké peníze na studium a proto začal hrát. Jeho matka ho v tom podporovala a když Liam zjistil, že ho hraní opravdu baví, začal se jím živit naplno. Svůj divadelní debut si Liam odbyl již v sedmi letech v divadle Broadway ve hře A Doll´s House. Film na něj nenechal… (více)

Zajímavosti (5)

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

  • Ve filmu je hrabě Olaf (Jim Carrey) vykreslený jako hamižný příbuzný sirotků Baudelaireových (Emily Browning, Liam Aiken, Kara Hoffman/Shelby Hoffman) a snaží se násilím a intrikami zmocnit jeho majetku. V knihách je ale zmíněno, že k nenávisti vůči rodu Baudelairů má i osobní důvod. On sám je také sirotkem, a to díky vražednému spiknutí, do kterého mohli být zapleteni rodiče tří hlavních dětských hrdinů. (Nick321)

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

  • Oproti knižke tu môžeme nájsť viac odlišností v charakteristických vlastnostiach sirôt: Klaus (Liam Aiken) nosí okuliare len pri čítaní, v knižke by bez nich nevidel. Sunny (Shelby Hoffman) má na sebe väčšinou ružové šaty, hoci v knihe ružovú farbu nemá rada. Violet (Emily Browning) mala zväčša zopnuté vlasy, no v predlohe si ich nebola schopná upraviť, lebo jej nedržali spolu. (Karush)

Galerie (93)

Reklama

Herec

Host

Reklama

Reklama