foto

Ross Lynch

  • nar. 29.12.1995 (23 let)
    Littleton, Colorado, USA

Biografie

Ross Lynch je americký zpěvák, tanečník a herec. Narodil se a vyrůstal v Littletonu v Coloradu. Je z velmi početné rodiny. Mimo něj má v rodině další čtyři sourozence. Když mu bylo dvanáct, jeho rodina se rozhodla, že se přestěhují do Los Angeles, aby podporovali jeho nejstaršího bratra, který toužil po tom, aby se prosadil v zábavním průmyslu. Ross byl už od mala velmi hudebně nadaný, a tak se začal od svého staršího bratra Rockyho Lynche učit hrát na kytaru. Brzy se k nim přidal i jejich nejstarší bratr Riker Lynch, který hrál na basu. Jenže do kapely jim pořád ještě něco chybělo, takže se rozhodli nabrat i jejich sestru Rydel Lynch a blízkého přítele Ellingtona Ratliff, kteří hráli na klavír a bicí. A aby byla rodina kompletní, tak se ke kapele přidal nejmladší člen rodiny Ryland Lynch jako manažer a záhy kapela dostala jméno R5. Netrvalo to dlouho a brzy si našli rychle rostoucí fanouškovskou základnu.

Mezi Rossovy osobní zájmy a koníčky patří hlavně tanec, zpěv a gymnastika. Mimo to hraje na klavír, bicí, kytaru a učí se hrát na housle. Jednu dobu vystupoval s americkou taneční skupinou "Rage Boyz Crew". Také se zúčastnil soutěže So You Think You Can Dance, a vystupoval v seriálu Moises Rules!

Když nepočítáme, že je klíčový člen R5, tak mezi jeho největší úspěchy patří role Austina Moona v seriálu Austin a Ally.

Ondřej "topr harley" Marek

Host

TV pořady

2019 2019 MTV Movie & TV Awards (TV pořad)
2015 Nickelodeon Kids' Choice Awards 2015 (TV pořad)
Radio Disney Music Awards 2015 (TV pořad)
Teen Choice Awards 2015 (TV pořad)
2014 Nickelodeon Kids Choice Awards 2014 (TV pořad)
2013 Radio Disney Music Awards (TV pořad)
Teen Choice Awards 2013 (TV pořad)
2012 Disney Channel's This Is Who I Am (TV pořad)
Sunday Brunch (TV pořad)
2006 Disney 365 (TV pořad)
2005 Dancing with the Stars (TV pořad)
1997 The View (TV pořad)
1988 Live with Regis and Kathie Lee (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

<< 21-33 >>
všichni fanoušci
(33)