Hromino

Hromino

Tiny Soul

Japonsko
pseudobásník s ostrými zoubky

77 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Show Ellen DeGeneresové (TV pořad) (2003)

  Jan Kraus si vytvořil klona... bez koulí, s vlasy, s nabroušenou angličtinou a jiným názvem, ale stejně ženiálního, jako je on sám! Nebo... že by si Ellen DeGeneres vytvořila klona, odřízla mu koule, oholila hlavu, naučila česky a odeslala jej k nám? Toť otázka stejně záludná, jak ta se slepicí a vejcem, a proto za to nestojí to dále zde rozepisovat. Už jen za samotnou Ellen je to 5*, ale pokud k tomu připočteme i zajímavé hosty, šlo by to i na víc hvězd, ale... 5* je maximum, tož je tu vpálím a jdu si pustit nějaký další její výstup.

 • poster

  Kolotoč (TV pořad) (1996)

  Odpad dát nemůžu, neboť když mi byly tak čtyři roky, tak to byl jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Jednu hvězdu taky nemůžu dát, neboť když mi bylo pět, tak k nám na dědinu na hřiště přijela Nova spolu s Učesanou prdelí a já fanaticky vyletěl ze sedačky v hledišti, abych si s ním potřásl rukou a abych se s ním objal. Musím dát alespoň dvě hvězdy, neboť zejména díky CaryMaryFuckovi mě ovanula vůně nostalgie, nabily se mi opět naplno čakry a mnohé skeče právě z Kolotoče mi při opětovném zhlédnutí přivodily málem prasknutí bránice smíchy. Stejně jako spousta jiných pořadů Novy z 90. let, i Kolotoč jest pochybným panoptikem doslova napěchovaným těmi nejrůznějšími exoty, do nichž musela být zřejmě v zákulisí vpravena notná dávka okeny, kde opravdové vědomosti nehrají vůbec žádnou roli a jako takové panoptikum dává mé bránici řádně zabrat, byť jsem si vědom, že zvířátkům se smát nemá. Jen bych rád podotkl, že mé dvě hvězdičky patří čistě a jen dílům, jež moderovala Učesaná prdel. Za Musila a zejména za Gondíků mě to nebavilo ani z recese. Mé guilty pleasure z 90. let, na něž zkrátka nedám dopustit.

 • poster

  EZO.TV (TV pořad) (2009)

  Jolanda, Alešek, Vlastík Plamínek. Tři zdroje prvotřídní zábavy, tři hvězdy.

 • poster

  DO-RE-MI (TV pořad) (1998)

 • poster

  Uvolněte se, prosím (TV pořad) (2004)

 • poster

  Show Jana Krause (TV pořad) (2010)

 • poster

  Archiv ČT24 (TV pořad) (2011)

 • poster

  Hyde Park (TV pořad) (2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace