John Wick 3 (2019)

85-90 % filmu je akce. Je to dobře? Pro někoho asi jo. Bitky během první půlhodiny super, hrátky se psy taky, ale pak už je to stereotyp. Děj v zásadě neexistuje. Zakončení otevřené pro několik pokračování. Halle Berry je ve filmu asi 20 minut.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Docela pěkně se na to koukalo, ale logicky naprosto hrůzostrašné. To snad musí urážet i tu mainstreamovou masu lidí, pro které se teď seriál točí. Všechny dosavadní bitvy v seriálu byly kvalitnější než tahle „bitva bitev“. Blackwater, bitva o Zeď, Hardhome, Bitva Bastardů.

Captain Marvel (2019)

Dost možná nejslabší marvelovka s druhým Thorem. Jako jednohubka postačí, ale není tu ani jedna scéna, na kterou by se chtěl člověk podívat znova. Další, prosím. 6/10

MOST! (2019) (seriál)

Čím víc člověk pochází ze zapadlejšího koutu naší země, tím víc si Most! užije. Jo, jsem ze Sudet a takové Luďany znám.

Aquaman (2018)

Krásní lidé bojují s trojzubci mezi sebou, většinou pod vodou, někdy i nad vodou, padesátiletá Nicole Kidman dělá salta, Amber Heard jí růže, je v tom Kraken, žraloci s laserovými děly, motherfucking badass afroameričan, který z obří helmy střílí plazmu, a hrají k tomu Sigur Rós. 8/10

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Čekal jsem mnohem, mnohem víc. Škoda. Interaktivní co do dějových linií byla i amatérská Level TV.

Bohemian Rhapsody (2018)

Film je prvních sto patnáct minut tak na čtyři hvězdy, poslední část s koncertem přibíjí mohutnou intenzitou do sedačky a ždíme pátou.

Hvězdná pěchota (1997)

Verhoevenovo mistrovské dílo pod pokličkou tu tiše, tu hlasitě parodující tupý militarismus (zdravíme knižní předlohu, ta má u mě jednu hvězdičku max.), blboučké soup opery, válečnou propagandu a mnoho dalšího. A kromě toho je to solidní sci-fi nářez s hudbou Basila Poledourise a Denise Richards. Chcete vědět víc?

Avengers: Infinity War (2018)

Fialový obr chce pomocí barevných kamínků spáchat vesmírnou genocidu. Rád si posouvám hranice toho, co jsem "ještě nikdy neviděl". Kvůli takovým filmům chodím do kina. 9/10