Ledová archa (2013)

Túto akčnú adventúru by som si s radosťou zahrala . Tilda je absolútne špičková.

Mlha - Pequod (2017) (epizoda)

Nebudem písať komentár ku každej epizóde, nemám náladu ich všetky rozoberať osobitne. Počnúc prvým dielom si u mňa hmla vyslúžila hneď dve prvenstvá medzi seriálmi a to za najohavnejší casting a najdebilnejšie postavy. S Kingovou úžasnou novelou to nemá nič spoločné. Zatiaľ nehodnotím, ale mám obavy, že to bude už len horšie.

V pasti (2016)

Pri sledovaní prvej polovice ma takmer premohla túžba film vypnúť. Tak som si vravela, že tam hrajú známe držky, snáď sa ešte niečo bude diať. Aj tak bolo. Druhá polovica plynule prešla do lacného thrilleru s bezduchým dejom a je to síce smutné, ale oproti zvyšku to bola paráda.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Nízko hodnotím, lebo som presvedčená, že filmy takéhoto kalibru by mali dosahovať určitej kvality. Trápne, patetické, predvídateľné a zle zahrané. Pri sledovaní som si spomenula na sériu American Ninja s Dudikoffom. Tomové herectvo sa nám nejako scvrklo do zatínania čeľuste a dezorientovaného tancovania, keď dostane do držky. Veľmi priemerný akčák.

Westworld (2016) (seriál)

Malo by sa to volať Weeeeestwooooooooooorld. Trošku naťahovačka.

Rohy (2013)

Obsadenie Radcliffa do hlavnej úlohy ma znechutilo natoľko, že radšej film neohviezdičkujem. Moja averzia voči nemu by mohla značne ovplyvniť celkové hodnotenie.

Vzkaz v láhvi (2016)

Po Zabijakoch, ktorí ma nesmierne vytočili prekrútením pointy, som už čakala výrazné zmeny oproti predlohe. Opäť sa dej len voľne inšpiroval knihou a opäť úpravy príbehu viac uškodili ako prospeli. Myslím, že mali dostatok materiálu, aby im nevznikalo toľko hluchých miest.

Exorcista (2016) (seriál)

S hodnotením ešte chvíľu počkám, ale nedá mi nevyjadriť sa k Geene Davis. Kristabohamariu, tej žene buď kompletne ochrnuli tvárové svaly v dôsledku nejakej zákernej choroby, alebo narazila na plastického chirurga s parkinsonom. Čakám už len, kedy jej začnú z kútikov vytekať sliny na golier.