Asterix dobývá Ameriku (1994)

Takhle nějak to dopadá, když se Němci pokusí zfilmovat francouzský národní klenot. To už je skoro jako kdyby Poláci točili Rumcajse!!!

Asterix a překvapení pro Cézara (1985)

Nejlepší z kreslených (i nekreslených) Asterixů. Možná je to tím, že zrovna tohohle dávali když jsem byl malý nejčastěji, možná je to proto, že je zkrátka dobrej. "Jdoucí na smrt tě zdraví Cézare!!" "Ahoooj Julkůůůů!"

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Asterixe jsem miloval už od malička. 12 úkolů sice není tak dobré jak "Astérix a překvapení pro Cézara", i tak ale jedna z nejlepších asterixovek.

Slepičí úlet (2000)

Já Wallace, Gromita a jejich autory nikdy moc nemusel a Slepičí úlet mě pro to taky nijak zvlášť nedostal. Navíc slepice nepatří zrovna mezi moje nejoblíbenější domácí mazlíčky...

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni (1989) (TV film)

Nejlepší český večerníček ever!!! Úžasní záporáci - Kolomajzna je nechuťák první třídy a když Kebule začal vařit mlhu, bylo to zákeřnější než německý plynový útok u Ipper, sympatičtí hrdinové a hlavně báječná invaze rakouských vojsk do Čech nakonec!

Vydrýsek (2002) (seriál)

Vydrýsek (ne, opravdu nejde o Václava Vydru nebo někoho z jeho rozvětvené famílie) je malá vydra. A jakožto malá vydra je zatraceně roztomilý a i když třeba jeho příběhy neokypují nijak zvlášť zajímavým příběhem, zkrátka a dobře vás prostě dostanou.

Madla a Ťap (2006) (seriál)

Po šíleném "Jak to chodí u Hrochů" vysílaném těsně před uvedením Madly a Ťapa zapůsobil tenhle miloučký večerníček jako dar z nebes. Nedosahuje sice kvalit dřívějšího "Vydrýska", přesto vás ale malé (ke konci už dost velké) rysí kotě svou roztomilostí vždycky dostane. P.S. Velké plus za nakrknutí všech českých myslivců;)

Jak to chodí u hrochů (2000) (seriál) odpad!

Tak tohle si naše děti rozhodně nezasloužily!!! Večerníček pro debily, oproti kterému i Teletubbies vypadají jako klenot televizní produkce. Jak se pak může někdo divit, že jeho dítě potřebuje logopeda?

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Hulili jste? ***** Nehulili? Odpad!!!

Joey (2004) (seriál)

Joey jasně dokazuje, že klidně dokáže utáhnou sám i celý seriál. Sice nám tady chybí větší pestrost postav, jako tomu bylo v Přátelích, na druhou stranu je ale Joey daleko více komediálním seriálem a o to přeci nám všem, co jsme Joeyho sledovali jde, ne?