• Krátkometrážní

Noční incident (2011)

Z tohto námetu sa dalo určite vyťažiť viac. Psychiatrická liečebňa je vždy vďačný motív pre horor. Brutálne scény neboli až tak brutálne a atmosféra bola veľmi slabá. Ako tu už bolo spomenuté polovica filmu nudí a polovica filmu nudí trochu menej. Škoda, že kuchárov nebolo viac, a chovanci neboli brutálnejší.

Chuťovky (2003) (pořad)

Súhlasím s komentárom Greenpeacaka.

Devil Seed (2012)

Pre mňa po The Possession of Emma Evans ďalšie sklamanie v téme exorcismu. Na tento film som sa tešil, ale okrem nudy mi nič viac ani neponúkol. Čo musím ako prvé vytknúť je hudobný doprovod, ktorý bol tichý a nevytváral atmosféru na takýto film potrebnú. Nemalo to ten šmrc, ako sú trhačky atď. Dlhé čakanie nato kým sa niečo udeje mi ani tak nevadí, ale keď ani po dlhom čakaní sa neudeje nič, tak to už je zlé. Niektoré postavy mi boli priam nesympatické, a pripadali mi až moc amatérske. Exorcismus je pre mňa veľmi atraktívny, ale musí byť natočený aspoň trochu zaujímavo, a nie podľa šablóny iných hororov. Nudný film, ktorý si už určite nikdy nepozriem.

Šest výstřelů (2012)

Van Damme ešte nepatrí do starého železa, a ukazuje to aj v tomto filme. Unesená dcéra v rukách moldavských obchodníkov s bielym mäsom, proti bývalému žoldnierovi, ktorý sa často ukája v alkohole. Niečo na spôsob 96 hodín. Vcelku podarený film. 3,5*

5 centimetrů za sekundu (2007)

Krásne nakreslený príbeh o osamelom chlapcovi, ktorý bojuje s ozvenami lásky.

Kletba z temnot (2012)

Horor podľa "skutočnosti", ktorý ma určite nesklamal. Síce mal dosť pomalý rozjazd, ale po polovici filmu to začalo naberať ten správny hororový nádych. Určite to bola vykrádačka viacerých hororov, a nič prevratného to nedonieslo, ale niektoré scény mali dosť mrazivú atmosféru. Možno kebyže je tam viacej takých scén a viacej lakačiek, ktoré by mi zvierali veniec, by som dal aj 5*.

Procitnutí (2011)

Škoda, film mal na začiatku našliapnuté na poriadny hororový kúsok. Hlavne svojím príbehom. Ale ako sa to všetko prehĺbilo do druhej polovice filmu, tak som sa začal mierne nudiť. Sem-tam bola nejaká dobrá scéna s mrazivou atmosférou, ale bolo ich strašne málo. Niečo tam bolo z El Orfanato, niečo z El Espinazo del Diablo, ale k týmto filmom sa The Awakening priblížil len z časti. Podľa mňa by ani neuškodilo, kebyže koniec príde o niečo skôr.

Silent Night, Deadly Night (1984)

80 roky boli roky výnikajúcich slasher filmov, a ten kúsok patrí medzi ne. Chlapec, ktorý zažije počas detstva veľkú traumu, a nebude sa vedieť z toho spamätať. Jednoduchá zápletka, ale kto by čakal niečo zložité v béčkovom filme, ktorý sa ale už od začiatku pozerania javí veľmi zaujímavo. Fajn brutálne vraždy s peknou hororovou atmosférou. Určite som nebol sklamaný, ba naopak príjemne prekvapený.

Vraždící buldozer (2009) odpad!

Prečo som to vôbec pozeral do konca? Už aj keď to bolo absurdné, ale natočené takýmto trápnym spôsobom? Hrôza.

The Sleeper (2012)

Najväčší problém tohto filmu bol, že bol strašne tupý. Tupé a hlúpe dialógy, ktoré mali strašné chyby, a správanie niektorých postáv bolo katastrofálne! Dal by som pol hviezdičky.