Chicago Fire (2012) (seriál)

Tolik nesrovnalostí v novém seriálu nechápu, filmaři asi kašlou na diváky už hoooodně z vysoka. Zdejší kladné hodnocení je naprosto nevhodné a nezasloužilé. Pět hvězdiček ? Vážně ? Co u toho hulíte proboha ? To musí být matroš ... Minimálně modrej nosorožec ... V seriálu je tolik chyb, že si ani nezaslouží chyby posílat do zajímavostí. Po první sérii nemám chuť ani na jeden díl z druhé série. Z tohoto seriálu patos jenom teče a ne jen z jednoho tělesného otvoru ... Z akce moc vidět není, většinou se odehraje během pár desítek vteřin, zato další Ordinaci v růžové zahradě musíme sledovat desítky minut, sem tam proložené šukačkou, ta je nezbytná v každém díle. Akce je většinou sestříhaná ve zběsilém tempu, že je vlastně prd vidět a než se zorientujete kde a proč hoří, jsou všichni zpátky a řeší své problémy, které jsou divákovi u prdele. Díly se neskutečně vlečou, neustále nové postavy, které by si v některých dílech zasloužily titulek se jménem a ke komu a jak patří. A jak jsou všichni hodní a uvědomělí ? No to je k počůrání. V jednom díle by hasič za prášky vraždil, ale v druhém se otočí jak čamrda a celý kajícný jde na odvykačku. Střelba na hasiče bude v Chicagu asi nějaké nové sportovní odvětví nebo nový druh zábavy. Kdekoli, kdykoli, střelba jak od děcek, nikdy nikoho netrefí, hasiči mají snad neprůstřelný kombinézy a hupky dupky jsme na stanici a zase řešíme svoje hrozné osobní problémy, jako by na ně nikdo před chvílí nestřílel. Jo a uzdravování jednotlivých postav je naprosto fantastické. Na konci jednoho dílu je záchranářka domlácená a polámaná, v dalším díle už se se všemi vítá a usmívá se. No hnus. Jesse Spencer se do role vůbec nehodí, protože jeho udivený výraz, při každé akci bylo jediné, co mě u seriálu udrželo, smál jsem se, až jsem se za bříško popadal. Jesse Spencer hraje totiž hasiče, který se diví, že oheň pálí. To je snad na Oskara. ******* K seriálu """Třetí hlídka""", si tento testosteronový seriál nemůže ani čuchnout.. Třetí hlídka je opravdový uvěřitelný syrový seriál, jak to chodí.

Země zítřka (2015)

Tři hvězdičky za obsazení. Jinak to šlo využít lépe ty dvě hodiny. Moc vysvětlování prostě a absence 3D, i když si o to takový film přímo říká, je až tragická. V případě českého dabingu mě chyběl dvorní dabér Clooneyho pan Kanyza, ten Etzler mě tam moc nesedí.

Falešní poldové (2014)

Na podívání dobrý, ale něco tomu chybí. Vzhledem k stopáži to chtělo buď 15 minut vystříhat nebo od provalení jejich pravé identity z toho udělat akční jízdu. To ale nedovoloval rozpočet, tak tu máme velký mišmaš hlášek, srandovních scén a wc scén. Scénáristé ani neproměnili zdrogování jednoho z hlavních hrdinů. 50%.

Haló, tady Indie (2010) (seriál)

Kupodivu seriál, u kterého zírám, že má jen jednu sérii. Je vtipný, s neznámými herci což je fajn a pěkně utíká, žádná velká hluchá místa a nasmál jsem se opravdu dostatečně. BUM BUM BUM, krásné Diwali všem. :-D

V hlavě (2015)

Bohužel v tom vidím jen průměrnou podívanou. Nepomohlo tomu ani 3D, které zůstalo prakticky úplně opomenuto.

Doktor Martin (2015) (seriál)

No tak toto slabota všech slabot. Ani Donutil, který se donutil za ty prachy v tomto hrát, to v tom hnusným nepadnoucím obleku nezachrání. Snaží se snaží, ale bohužel retardovaní slováci a retardovaní obyvatelé beskyd mu v tom brání. Viděl jsem jen první dvoudíl a další díly nemusím, ale již teď mám strach z obyvatelů beskyd a slováky mám rád ještě míň než jsem měl a to jsem měl za to, že jsem xenofob. Pfffff. Oproti tomu, co je ze mě teď, to nebylo nic. *** - - - *** Do beskyd se už neodvážím, mám strach z trotlů, co jezdí prostředkem styl KAMIKADZE. Slovenskou holku šlahnu pěstí, protože je stejně mimo a nebude vědět odkud a kdo. Lidi s rakovinou nemá cenu litovat, druhý den po operaci jsou čilejší než já po víkendu.

Dejte mi pokoj! (2014)

Jediné mínus je ta akční kamera, která se k tomuto žánru vůbec nehodí, ale jinak krásná francouzská klasická komedie.

Terminator Genisys (2015)

Super bomba mega nářez. I kdyby se v tom filmu Arnold jen popral sám se sebou z roku 1984, tak bych udělil plný počet bodů, ale Arnold předvádí skvělou formu a digitální efekty jsou na 100% ní úrovni. Arnold nejen, že se popere sám se sebou, ale ještě má hromadu hlášek a gagů. Měl jsem za to, že trojka bude můj nejoblíbenější Terminátor, ale pětka mu začala krutě šlapat na paty. Pro fanoušky časových paradoxů jako stvořeno. Viděno ve 3D s DD5.1 zvukem.

Mimoni (2015)

Tak teda jako trochu zklamání. 3D nevyužito, námět vyšuměl.

Dům kouzel (2013)

Pro fanoušky 3D je tento film naprostá povinnost vidět. Takto povedené provedení a využití 3D se vidí málo. Příběh krásně plyne a nevím nevím jestli souhlasit se zdejšími komentáři, že film je pro 3 leté děti. Když se hlavní padouch pomine a snaží se kočičku zastřelit, není to zrovna podívaná pro 3 leté dítě.

Časové pásmo bylo změněno