Bastardi 3 (2012)

Je to marnost. Je to marnost a ještě jednou marnost. Celé to martirium se dalo docela klidně splácnout do jednoho filmu a nepatlat se v tom pořád. Chápu ale, že jde o závažné téma, které je potřeba řešit. U některých herců jsem si říkala, jak je možné, že sem vlezli. Nejzajímavější z celého filmu byly hrátky s kamerou. Na začátku jsem si díky kameře připadala jako na horské dráze. To byl fajn nápad, ale už viděný i někde jinde.

Allan Quatermain a Ztracené Město Zlata (1986)

Viděna dabovaná verze. Richarda Chamberlaina mluvil Gustav Bubník a v tom byl právě ten háček. Bubníka mám spojeného hlavně s Tomem Cruisem. Bubníkův hlas se prostě Chamberlainovi nehodil. Působil poměrně zvláštně. Ano, je to něco mezi Idianem a Honbou. Filmy s podobnou tématikou se takovému srovnávání asi jen těžko ubrání, i kdyby někdo natočil něco lepšího, tak se bude pořád srovnávat. Bylo to hodně naivní.

Iveta živě (2012) (pořad) odpad!

Copak ta osoba nechápe, že je opravdu velmi vážně nemocná? To jí nevadí, že tam infantilně žvatlá a debilně gestikuluje nebo se případně vyjadřuje jednoslovně a dojímá sama sebe za každou cenu. O skákání moderátorovi a hostům do řeči ani nemluvím. To snad patří k základnímu vychování šlušného člověka. Ať mi nikdo neříká, že se na své výstupy v tv nedívá a s někým je nekonzultuje. Duchoslav musí mít nervy snad ze železa, když ho neustále školí takové stvoření jako je Ivetka Bartošová. Když už se někdo rozhodne pro natáčení takového pořadu,kde se šťourá pod pokličkou, tak je logické, že jde s kůží na trh a že lidi na něm nenechají nit suchou a že ho rozsápou na cucky. Nějaké řeči o veřejném majetku mě fakt nezajímají. s tím musí počíta, když si takhle likviduje soukromí. Vždyť si za to může sama. Líto je mi jedině Artura, chudák kluk, musí zažívat mezi dětmi ve škole perné chvilky. Tenhle pořad je vlastně pěkná s....a, nicméně Ivetka je zábavná figurka, u které se člověk skutečně dobře pobaví. V práce se vždycky nemůžeme dočkat dalšího dílu, kdy se Ivetka zase krásně předvede. Bulvár je sice pěkné svinstvo, ale lidi to chtěj a lační po něm. I blbá reklama je reklama a takovou si lidi moc dobře pomatují. Akorát by mě zajímalo, kam až se chce tahle superstar proskandálovat. Existuje ještě jiné dno, než tohle?

Méďa (2012)

Ted je roztomilý plyšový medvídek, ale jen do chvíle než otevře svou pusu. Pak začne vypouštět jednu hlášku za druhou. Tahle obživlá plyšová hračka prostě není pro děti. Užijou si jí hlavně dospělí. Potěšila mě přítomnost Flashe Gordona. Giovanni Ribisi bude už asi na vždycky hrát šílence. Jeho bláznivá postava byla vážně vydařená. Pobavily mě i závěrečné momentky.

Bez kalhot (2012)

Jednoduchá oddechovka připomínající Flashdance. Není to drama a není to komedie. Tenhle film jstojí na rozhraní obou žánrů. Herecké obsazení je hodně povedené. Matthew McConaughey v roli Dallase září a svou roli si užívá. Bylo to na něm vidět. Channing Tatum to na podiu taky pěkně rozjížděl. No, co se v mládí naučíš, to jako by jsi ve stáří našel. Zkušenosti jsou prostě k nezaplacení. Postava Alexe Pettfera mě vůbec nezajímala, protože nebyla ničím výrazná. Překvapil Adam Rodriguez z "Kriminálky".

Detroit Rock City (1999)

Jediné, co mě v tomhle filmu nadchlo, byli samotní KISSáci a jejich muzika. Ostatní bylo jako podle šablony a ze svého stínu to nevystoupilo. Na stejné téma už jsem viděla mnohem lepší filmy, u kterých jsem se bavila. Tady jsem se párkrát pousmála a to je pro mě příliš málo. Od začátku mi to přišlo jako strašná ptákovina a zůstalo u toho až do konce.

Skřivánci na niti (1969)

Vždycky, když sleduju tenhle film, tak mám prostě problém ho dokoukat. Na chuť jsem mu nikdy nepřišla. Příběh vždycky propluje okolo mě. Nicméně jednou za čas se snažím tohle všechno překonat a dát tomuto filmu šanci a musím říct, že mě to stojí velké úsilí. Nedivím se tomu, že tohle šlo do trezoru. Po shlédnutí si pomatuju tři postavy. První a nejvýraznější byl Rudolf Hrušínský a jeho cikánské necky. Další postavou, která vyčnivala, byla Věra Galatíková se svou pionýrskou exkurzí a strážník Jaroslava Satoranského, který by najraději byl úplně někde jinde.

Propast (1982) (TV film)

Nejzajímavější místa filmu jsou ta, která se odehrávají v té jeskyni, kdy musí zashovat záchranáři, aby zachránili jeden lidský život. To ostatní řešení vztahů mě příliš nezajímalo, protože to bohužel působilo jen jako taková vata, co má vyplnit čas. Ani dramatické to nebylo. Ze vztahového trojúhelníku šlo přece vykřesat víc. Takhle to bylo takové nevyvážené.

Američan (2010)

Clooney je pořád frajer a charisma má přímo na rozdávání. Taky zraje jako víno. Klidně bych si ho dokázala představit jako Jamese Bonda. Tenhle film je postaven pouze na jednom pevném pilíři a to je právě George Clooney. Ten za celou dobu neslezl ani jednou z obrazovky. Kameraman má rád hezké záběry, které nám dovedně naservíruje a rád si s kamerou pohraje. Pohled na městečko očima kroužícího dravce byl zajímavý.

Konfident (2011)

Mohlo to být velmi zajímavé téma. Místo toho vznikl zdlouhavý film, který misty působí hodně nudně. Nepotřebuju , aby byl film špionážní jízdou od začátku do konce, kdy akce střídá akci, ale chci, aby tam bylo něco, co mě dokáže zaujmout a přinutí k zamyšlení. V tomhle případě tady nic takového nebylo. Abych řekla pravdu, tak Mádlova postava mi byla ukradená a nakonec mi bylo úplně jedno, jak to s ní dopadne. Ondřej Vetchý dokáže zahrát všechno, proto je to pro mě Pan herec. Ovšem tady jeho postava byla nevyužitá a působila děsně škrobeně. Když to vezmu kolem a kolem, tak nejzajímavější postavou byl Jan Budař. Z něho se mohla rozvinout parádní svině, která po pádu komunismu na stopro převlékla kabát. Ovšem to jsou jen pouhé dohady.