Kobra 11 (1996) (seriál)

Demoliční četa. Těch aut, co bylo rozmláceno, zapáleno a co jich vybouchlo. Akce se jim taky nedá odepřít.

Dr. House (2004) (seriál)

Svérazný doktor řešící vážné i nevážné případy po svém. Dostane ze svého týmu maximum. Ne všchni mu jeho neortodoxní metody schvalují a ne všichni ho milují.

Tajemné okno (2004)

No, a to jsem si celou dobu myslela, že psaní knih je pohodová a poklidná práce, kde jste svým vlastním šéfém a jediné, co vás může děsit, je termín odevzdání rukopisu. V tomto případě to bylo všechno úplně jinak. Johnnyho Deppa navštívila nezvaná náštěva, která ho začala obviňovat z krádeže námětu knihy a nezůstalo jen u slov. Johnny Depp je výborný herec, který dokáže zahrát úplně všechno, od piráta až po spisovatele nebo detektiva.

Dlouhý polibek na dobrou noc (1996)

Geena Davis jako angentka bez minulosti. Ztratila paměť a nemá nejmenší ponětí, kdo vlastně je. Spokojeně si žije se svou rodinou. Po incidentu se srnkou si postupně začně rozpomínat. Ukáže se jak nebezpečná vlastně je. Námět se ztrátou paměti je vděčné téma, na kterém se dá výborně stavět.

Jestřábí žena (1985)

Nádherný romantický příběh ze středověku, o dvou milencích, kteří byli prokleti. Muž se večer mění ve vlka a žena je přes den jestřábem. Jako lidé se mohou setkat jen na pouhý okamžik, skoro se dotknout. To je však vše. Pomůže jim jeden starý mnich a uprchlý vězeň, který měl být popraven. Kletba je zlomena. Aquilský biskup zabit. Konečně může být Navarre se svou Isabeau. Příběh plný čisté lásky a napětí. Nádherná hudba, která doprovází děj. Jejich utrpení v prokletí budete prožívat s nimi až do konce. Atmosféra, která vás pohltí a už nepustí. Tenhle film mám strašně moc ráda.

Komando (1985)

Absolutní klasika. Film mého dětství, ale kdykoliv se na něj kouknu i teď. Arnold neměl chybu. Neměli mu unášet dceru, to se nedělá.

Ve jménu Angela (2002)

Stalonne byl jako kuchař a ochránce neodolatelný. Vůbec nebyl špatný v komediální poloze. Ta role mu seděla. Na konec si odstup od milované ženy neudržel. Ano, ano, na lásku je i drsná mafie krátká.

Pyšná princezna (1952)

Pohádka ze zlatého fondu českého filmu a nádherná klasika. Je možné, že ta pohádka už je přes padesát let stará? Nestárne. Můžu se na ní dívat kdykoliv. Jedna z našich nejhezčích pohádek.

Smrtící epidemie (1995)

Velmi reálně působící atmosféra. Beznadějná situace v uzavřeném městě, kde působí národní garda. Malá opička propašovaná do Ameriky. Téma snímku je stále aktuální. Kdykoliv se může něco podobného skutečně stát. Poletíte někam na dovolenou, třeba do Afriky a tam vás něco hryzne, no a epidemie je na světě. Možná trochu přeháním, ale hrozba je to reálná. Dustin Hoffman a Rene Russo podali dobré výkony. Zajímavý snímek.

A co Bob? (1991)

Chudák Bob měl snad všechny možné fóbie, které psychiatrie pojmenovala a určitě měl nějaké, které pojmenovat ještě nestačila. Byl jako velké dítě. Fandila jsem mu, když měl nastoupit do autobusu. Bill Murray byl skvostný.