Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

Ani jsem to nedokoukal, nedokázal jsem u toho vydržet, žádné napětí, nevyvolávalo to žádný strach, ani žádné americké lekačky. Připadal jsem si, že špehuji nějakou debilní, nudnou rodinu v USA, která má neustále zapnuté kamery v domě. 0%

Sousedská hlídka (2012)

Pár hlášek a scének, u kterých jsem se zasmál, ale zase trailer vypadal o hodně líp než film. Vlastně přemýšlím, že asi budu koukat u těch Hollywoodských filmů jen na trailery a na filmy se vyprdnu, zbytečná ztráta času. 10%

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

První díl ušel, dvojka bomba, třetí díl hrůza. Už bych určitě o tom neřekl, že je to road movie, postavy se dostávají do různých situací na různých místech, ale není to ono. Dále Vánoce... no sakra, ten svátek mi americké filmy tak zhnusili, že se už na něj ani netěšim. Potěšilo mě tam pár postav, které znám spíše z internetu, ale to je tak vše. 30%

Na vlásku (2010)

Všechny ty animáci začínají být na jedno brdo, ať je to Pixar nebo Disney nebo někdo další. Jakože pro děti super, pro diváka jako jsem já, nic moc, takovej lepší průměr. 65%

Mládeži nepřístupno (2013)

Asi to bylo jen okolnostmi, ale vtip v některých scénkách mi přišel výborný a skvěle jsem se nasmál, bylo tam několik slabších míst, ale s tim se dá počítat, když se podíváme na některé režiséry. Celkově bych ten film hodnotil kladně, ale jen na jedno shlédnutí, víc není potřeba a ztratilo by to tu jiskru, také nedoporučuji se koukat na trailer. 65%

Ruby Sparks (2012)

Musim říci, že příjemně zajímavé. Poukazuje to na to, že i když člověk dostane svůj vysněný protějšek, neznamená to happy end, stále se musí snažit a o ten vztah se starat. 70%

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

To těch filmů s upírama nebylo už dost? A hlavně, co má být tohle, i když opustím od lídra "svobodného světa", kolem kterého se to točí, je to brak samo o sobě. 0% - nekoukatelné.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Musim dát 2 hvězdy snaživost a ukazání na hezké historické chvíle a civilizace. Ale dle mého je to jinak hrozná ptákovina, každý díl je o tom samém, takové hezké hezké teorie/pohádky.

Zmizení (2013)

Už jsem viděl asi moc filmů na podobné téma, na to, aby mě to rozhodilo nebo abych neodhadl konec a kdo to vlastně všechno dělá. Ale i tak, herecké výkony na výbornou, možná jen Terrence Howard se mi tam zdál, že úplně nezapadá, ale na druhou stranu, na duo JG a HJ si nemůžu stěžovat, HJ už ve Fontáně předvedl, že to není jen akční hrdina, který by měl být v kostýmu a jako figurka bobble head. Takže, i když jsem věděl konec, tak napínavý děj a menší zvraty mě dokázaly udržet v sedadle a to pro mě viditeln0 rozuzlen9 nezasáhlo do hodnocení (vždyť u spousty starých detektivek víme, kdo zabil). Takže 75%. (trochu mi to připomnělo korejské Dogani, ale spíš, že je to stejně tak o dětech, avšak tento film byl pocitově silnější)

Atlas mraků (2012)

Nějakým podařeným způsobem propojené příběhy, které jsou od sebe časově rozděleny. Nevím, co si o tom mám přeně myslet, film mě po celou dobu bavil, líbilo se mi, jak se střídají ty doby a nebylo to ani nijak zmatené, protože se ty doby od sebe dost podstatně lišily. Ale co mě zklamalo byl konec, žádný závěr, vlastně žádná pointa, jen odrbané klišé, ze kterých bychom si měli vzít příklad asi? Díky vlastně jednomu zakončenému příběhu se mohl stát ten druhý (v časové posloupnosti), to se však omlouvám, to mi nějak nestačí. Proto slabší 4 hvězdy 70%