Mezi řádky (2007)

Původně jsem si myslel, že to bude zkopírování filmu Nebezpečné myšlenky akorát s jinou pipkou. A vono hovno. Dali tam vetřelce Hilary (sorry ale ona má xicht fakt jak vetřelec), holocaust, černochy a všeljakou hispánskou havěť, napsali si deníky a ejhle co z toho vzniklo. Vcelku záživnej school movie. Asi si ten deníček přečtu 4*

500 dní se Summer (2009)

Konečně pravdivý příběh. Poznej holku, zamiluj se, otevři se, buď šťastný a ona ti tvou lásku vrátí tak, že si vezme jinýho parchanta, kterej jí okukoval když si čte. To je úplně normální a očekávané vyvrcholení vztahu. V tom lepším případě šuká tvýho nejlepšího kamaráda na záchodě v tom horším se tě ještě zeptá jestli se nechceš přidat když už je načapeš. Ani nevím co o tom říct, krom toho, že to je pravda. Joseph je tak sladký romanticky naivní kripl, že to snad ani není možné a Zooey je prostě typická. 4*

Princ a pruďas (2011)

Docela zajímavá pohádka s kvalitními herci. Pěkné pojetí, penisi jako ozdoba, mluva jak dlaždiči, ale určině ne nevkusná jak si někdo myslí. Tvůrci si prostě jen dělali prdel a celkem se to povedlo. Nevím proč ne

Godzilla (2014)

Taková trošku lepší pohádka s dinousauríkama, který však připomínají komáry. Nejde ani tak o boj lidí proti monstrům jako spíš, že se tloukli mezi sebou. Godzillák je za kladného hrdinu (ochraňuje svou potravu - lid) před komárama. Takže takové netradiční pojetí. Musím ale uznat že super ozvučený kinosál byl pohádkou, takže se klaním Pomovi, vybral dobře.

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Třetí díl ze série je zdaleka nejlepší. Perfektně provedené scény, hnusný ruzský kriplové s kopem jako od medvěda. Kérky od prdele až po xicht ;) A nakonec i tomu zmrdovy z jedničky začnete bez milosti fandit.

Láska přes internet (1998)

Meg Ryan je tak roztomilá, to její kroucení hlavou, ten zářivý výraz, ten úsměvný úsměv :) K Tomovi se navíc dokonale hodí a přesně proto takhle filmová dvojice v devadesátých letech bodovala. Miluju ten film. "Zalehni na matraci"

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Ideální guláš hvězd v jednom. Recept je jednoduchý, najměte pár známých tváří, dejte jim umělá břicha, nechte je zapózovat, smíchejte dohromady a přidejte čerstvé chlapské koření. Komedie jak vyšitá. Nakonec proč ne

Divergence (2014)

A tak tu máme další vyfintěnou trilogii s holkama včele. Tentokrát buď vybrali buď velmi mladou "pod zákonem" hrdinku, nebo já stárnu. Dějově to nebylo špatné, jen mě trošku zklamaly stále rozpuštěné vlasy a to její "ještě ne, ještě jsem to nikdy nedělala". Příště by taky mohli ubrat víc romantiky a přidat víc akce. Ale zase abych moc nekritizoval, je to slibné a nadprůměrné. I když přeci jen ke 4 hvězdám kousíček chybí

Eurotrip (2004)

Zpívající Matt Damon je boží "Scotty doesn't know" :) Praha kam se jen podíváš, sem tam nahatá holka a hnusná Bratislava kde je všechno za penny :)

Obhájce (2011)

Protože jsem dávno tomu než byl filmík natočen četl knihu, zas taková pecka to pro mě nebyla. Myslím tím příběhově, protože můj mozeček s dokonalou pamětí porovnával každou scénu a nejapně se smál, když něco vynechali. Přihřátej Matthew se však do role zkurvenýho obhájce debilů neuvěřitelně trefil a jeho gay partner Ryan Phillippe s tím nasládlým ksichtíkem taky vypadal že sem tam nějakou tu holku z katolické školky přefikne nožíkem. Celkově v zato musím říct, že se natočení povedlo a tak i já dávám nadprůměrné hodnocení.

Časové pásmo bylo změněno