Pátá rychlost (2002) (seriál)

co chce vypadat jako top gear, nebude vypadat jako top gear.. bude to jeho přesný opak.. hruza

Pouta války (2004)

film mě v podstatě ničím nepřekvapil, čekal jsem nervy drasájící konec a smutný konec tušíme již od začátku. co mě překvapilo jako jedna věc, kterou bych vypíchnul, to jsou bojové scény. čekal jsem perfektní drama, ale perfektní válečný film ne

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (2010) (seriál)

menší rozporuplnost cítím v jedné věci, všeobecně u dokumentů mám raději dabing, protože mi umožňuje více vnímat obraz a nemusím očima těkat po titulkách, ale zde bych si také velmi rád poslechl krásný hlas morgana freemana, ale zase nechci titulky, a protože vím, že je takřka naučit se výrazy užívané v tomto oboru, tak bych pana freemana rád touto cestou požádal aby se naučil česky

Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

nádherné animace, které vám dokaží přiblížit neskutečnou realitu vzdaleného vesmíru dělají z tohoto dokumentu velmi poutavý kousek

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

skvělá komedie a příšerný romantický kýčovitý film... v okamžicích komedie jsem se super bavil, ale v romantických okamžicích jsem zavíral oči a uši, navíc tyto "přechody" jsou velmi dobře rozeznatelné.. a to je možná i dobře, že víte kdy zavírat oči.

Senna (2010)

Naprosto dokonalý dokument, jsem velký fanda formule jedna, ale sennu jsem v televizi nikdy závodit neviděl. Viděl jsem takřka tří hodinovou verzi a od začátku jsem cítil, že si dokument buduje cestičku k tragickému konci, stejný konec jako Leonidas ve 300, Senna byl nepochybně nejlepší jezdec své doby a těžko říci, jak by dopadl souboj mezi ním a Schumacherem, nikdo už ale nedosáhnejeho slávy, protože národy ve světě už nepotřebují takové hrdiny, jako byl právě Ayrton Senna.

Kam orli nelétají (1968)

film podle mého gusta, druhá světová válka, infiltrace nepřátelského uzemí, příběhová zápletka, středověký hrad a neporazitelný clint eastwood

Údolí včel (1967)

muj prvni film od vlacila, az s podivem jak věrohodny film dokazal v sedesatych letech natocit. uz se tesim na marketu lazarovou

Kniha přežití (2010)

ne tak dobré jako Road s Mortensenem, ale i tak vizuálně zajímavé a i když ne příběhově tak košaté, tak i přesto více méně zábavné.. trochu dojem kazí kýčovitý konec.