Souboj seriálů... vy rozhodnete! (2011) (pořad)

Tak tu omáčku okolo komentovat nebudu, ale co se týče jednotlivých seriálů, až na Sedmeráka postoupilo podle mě to, co mělo. Ovšem Ambasáda i s Bukowskim to bude mít proti Babičce těžké...// EDIT 4.12.2011 ...vyhrála Babička :/ // EDIT 19.2.2012...ale bude se zřejmě točit Bukowski :D

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Jako sorry, ale když jeden člověk dabuje 3 a více postav, tak to je fakt na facku, to dokáže zkazit každý film, ať už jsou kvality toho filmu jakékoli.

UFO: Nacistická konspirace (2008) (TV film)

Příliš mnoho opakování a hraného prodlužování ala kriminálka L.A., existuje mnohem více zajímavostí ohledně spojení nacistů a fenoménu UFO a kdyby tyto materiály vzali tvůrci v ůvahu a odpustili by si ty hrané vložky, mohl být dokument obsahově bohatší, třebaže méně nablýskaný. Ale i tak záslužný počin, pojednávající o kapitole, která v učebnicích dějepisu nebývá zmiňována.

Vetřelci dávnověku (2009) (seriál)

Ne, že bych se něco extra nového dozvěděl, každopádně dobrá práce a ti, co stavěli Puma Punku, byli frajeři. Ale s tou náloží materiálů, kterou má Däniken (+ jiní záhadologové) k dispozici, by šla sestavit určitě mnohem působivější směs, která by případné kritiky konečně donutila trochu se nad Dänikenovým pohledem alespoň zamyslet.

4teens (2011) (seriál)

Ty "akční" komixové vložky jsou moc dlouhé.

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Spousta lidí asi nepochopila, že to není stupidní seriál, ale seriál o stupiditě))

To je fór (1998) (pořad)

Tak kvalita byla kolísavá, podle toho, kdo tam zrovna byl. Jirák dělající si prdel z fiktivního publika. Vtip o tasemnici a tatrance si pamatuju dodnes!