Gacy (2003)

Čekal jsem, že to bude podhodnocené, jelikož to pro normálního diváka bude hnusné a kontroverzní. Bohužel to hodnocení sedí a jsem zklamán. Moje představa byla naprosto opačná. Film se všem hnusným a trochu drsnějším scénám vyhýbá a působí tak velmi osekaně. Herecky je to samo o sobě také bída. Příběhový materiál by byl, ale musel by z toho někdo chtít vysekat brutalitu.

Zúčtování (2016)

Je to prostě dobré. Přesto, že víte prakticky všechny souvislosti, jak to skončí, tak jedna maličká věc vám unikne a ta vás dostane. Nehraje si to na žádné superdílo. Je to akční žánrovka, jakých byly stovky, ale tohl je prostě jen lepší. Affleck a Bernthal jsou naprosto fantastičtí! Ostatní herci také v pořádku. Gavin O´Connor ukazuje, že zkrátka umí! Bromance, to je jeho.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Na začátku jsem ještě myslel, že by film záchránilo, kdyby se tvůrci nerozhodli zrušit ho jako R - rating. Ale i kdyby to bylo eRko, tak by to mnoho nevylepšilo. Hrdinové jsou nesympatičtí, příběh je slabý, je to hodně dětinské a nevyvážené. Alitě se prostě nedá fandit a to je u podobných filmů zásádní problém. Solidní výkon od Skreina a Aliho. Naví cuznávám, že když se na konci dozvíte, že hlavní zlosyn je Edward Norton, tak to příjemně překvapí. Nicméně je to jen další vizuálně pěkné, ale přeci jen naleštěné ho*no.

Last Christmas (2019)

Velmi zbytečná nezábavná blbost. Nepříjemný charakter hlavní "hrdinky", nesympatický pseudoasiat jako hlavní "duch-hrdina". Do toho tragická Emma Thompson, její lesbická dcera s černošskou přítelkyní, nejlepší kamarádka Emilii, která je Indka a její manžel z Jamajky. Do toho spousta dalších národností a genderových menšin. Bravo. Uznávám, že konec mě překvapil, protože to bylo celou dobu tak blbé, že jsem nečekal jakoukoli změnu.

3 from Hell (2019)

Motherfucker. Je to stejně dobré i špatné, jako ostatní Zombieho filmy. Škoda mini účasti Dannyho Treja a samozřejmě Sida Haiga. Jinak Moseley, Sheri Moon a Brake jsou parádní. Nemám tomu moc, co vytknout. Budu se těšit na další ujeťárnu.

Zahradnictví: Rodinný přítel (2017)

Děs běs. Jak si vůbec někdo mohl dovolit přirovnávat nebo spojovat tuhle hrůzu s famózními Pelíšky. Nic tady není dobře. Příběh je slabý. Postavy jsou nesympatické. Emoce nulové. Je to naprosto zbytečná krávovina, kde se jen kecá a nic neděje. Bohužel tohle nemá čím zaujmout a je to jen další český filmový průser.

Anon (2018)

Celkem tradiční nápad, který ale vždycky zabaví. Největším plusem filmu je samozřejmě skvělé herecké obsazení. Clive Owen, Amanda Seyfried a Colm Feore rozhodně nezklamali. Bohužel herci jsou to jediné, co má tento film navíc oproti jemu podobným.

WWE Elimination Chamber (2018) (pořad)

Alexa Bliss vs. Sasha Banks vs. Bayley vs. Mickie James vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose - 2*, The Bar vs. Titus Worldwide - 4*, Nia Jax vs. Asuka - 3*, Bray Wyatt vs. "Woken" Matt Hardy - 3*, Braun Strowman vs. Seth Rollins vs. Finn Bálor vs. Elias vs. The Miz vs. Roman Reigns vs. John Cena - 3*

WWE SummerSlam (2019) (pořad)

Becky Lynch vs. Natalya - 3*, Goldberg vs. Dolph Ziggler - 4*, AJ Styles vs. Ricochet - 4*, Bayley vs. Ember Moon - 1*, Shane McMahon vs. Kevin Owens - 4*, Charlotte Flair vs. Trish Stratus - 3*, Kofi Kingston vs. Randy Orton - 3*, "The Fiend" Bray Wyatt vs. Finn Bálor - 5*, Brock Lesnar vs. Seth Rollins - 3*

WWE Backlash (2017) (pořad)

Shinsuke Nakamura vs. Dolph Ziggler - 2*, The Usos vs. Breezango - 4*, Baron Corbin vs. Sami Zayn - 2*, Naomi, Charlotte Flair & Becky Lynch vs. The Welcoming Committee - 3*, Kevin Owens vs. AJ Styles - 4*, Luke Harper vs. Erick Rowan - 3*, Randy Orton vs. Jinder Mahal - 3*