• Fantasy

Krvavý sport (1988)

Rozhodně nejlepší s Van Dammem, parádní, realistické souboje, i když milostná zápletka tu byla jaksi navíc. Pro mě je tento film rozhodně jedne z nejlepších bojových filmů co jsem kdy viděl.

Síla úderu (2006)

Ok a dost! Jako herce Stevena neberu, film byl total brutal propadak. Ale jestli jeste nekdo rekne o Stevenovi ze se neumi hejbat nebo ze je to uz starec, tak at se zamysli, co je proti nemu on. V soucasny dobe je to jeden z nejvetsich mistru Aikida a ja si ho velice vazim. To, ze tam nic moc nepredvete, neni jeho chyba, ale toho antitalenta Keusche...

Zorro: Tajemná tvář (1998)

No, pro mě zklamání. Zorro byl pro mě v dětství jeden z největších hrdinů a tento film mě tedy do legendy o temném ochránci chudých moc nevtáhl. Hrozně kýčovité (zajímavé, že pokaždé když Zorro odchazí ze scény, je západ Slunce, i když tam přijede v pravé poledne), jo a pak taky ta scéna s lopatou-snowboardem. Radši nic.

Camp Rock (2008) (TV film)

Why the bloody hell, se to jmenuje Camp Rock? Jediny co je na tom rockovy je asi ten nazev. Kdyz prejdu tohle tak mi byl Joe Jonas daleko sympatictejsi nez umely Zac Efron, bohuzel ale hlavni divci postava na Vanessu nema :-) No jinak je to jen dalsi z rady muzikalu, se kterymi se ted roztrhl pytel. Je to neco jineho nez High school musical, ale rozhodne ne lepsiho. Porad vse zustava krasne, proslunene, holky jsou namalovane a ucesene uz kdyz vstavaji z postele. Aspon ze ukazali jak vetsina amiku je povrchnich a namyslenych. Ale ani pokus o dramatickou zapletku se nejak nezdaril... pro me slaby podprumuer

Comeback (2008) (seriál)

Delate si srandu? Tak vysoka hodnoceni na takovouhle blbost, ktera si hraje na sitcom? Prominte ale tohle mi pripada jako naprosta traparna. Priserne zahrany, trapny ''hlasky'', a zapletky udesne.... No asi uz jsem moc zkazenej dobrymi britskymi sitcomy.

Americký Drak: Jake Long (2005) (seriál)

Úvodní znělku na Jetixu bych okamžitě zakázal, zahodil, zničil, navždy zapomenul a halvně bych tam nechal původní anglickou. Když vydržíte ten trapný popěvek na začátku tak se dočkáte druhořadé fantasy z pohledu rádoby moderního teenagera Jake Longa, jeho pary, dědečka a psa. Zápletky oddychové, nenáročné, někdy i vtipné, ale spíše si to na vtip pouze hraje. Každopádně pro dlouho chvíli nemám výhrady... jo teda snad krom toho názvu ''AMERICKÝ'' drak, no co taky čekat jiného :-P

Vetřelec vs. Predátor (2004)

AVP je clekem solidní akce okořeněná dobrými efetky, ne moc náročným příběhem. Bohužel ve velmi krátkém filmu. Ale totálně ničící své legendární předchůdce.

Experiment (2001)

Dneska nam to pustili ve skole, probirame psychologii takze tohle do toho krasne zapadlo. Opravdu doporucuju a hlavne psycholgum, tem se to bude urcite libit. A mimochodem, temer vse v tomto filmu je smyslene, puvodni je pouze myslenka experimentu. Jediny co se v puvodnim experimentu delo, tak bylo ze vezni delali kliky. A jeden vezen se z toho psychicky slozil a skoncil v nemocnici, ale jinak to slo celkem hladce, tak se po shlednuti nedivte, co to bylo za zvrhlej epxeriment, jako vetsina devcat ze tridy :-D

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál) odpad!

Totalní blbost, od úvodní znělky až do konce každé epizody, totální slátanina a hovadina. Mám rád fantasy, magii, a nadpřirezeno a hlavně filmy s touto tématikou, ale tohle je totalní šlápnutí vedle.