Přepadení v Pacifiku (1992)

Seagala jsem neměl a nidky nebudu mít rád. Nesedí mi a nevěřím mu jeho mačo drsnou hru. Hvězdy za mě dostavá Tommy Lee Jones a zachranářka z Baywatch Erika Eleniak.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Dvojka si drží kvalitu jedničky a ještě je tu motiv prázdninové chaty. Stále klasika daného žánru. A Sherminator si užije!

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Když pohlédnete jaké díly poté nasledovaly , pak je toto stylové a paradní zakončení příběhů našich oblíbených hrdninů ( a necukejte , určitě jste podlehli manii). Ano máme zde pár fekálních vtípků (lanýž) , ale z přihlédnutím co vzniklo jako kopie je to jako koukat na Monty Pythoni teenagerskych komedii :D . Co mi , ale nejvíce uvízlo v hlavě je onen taneční battle v gay baru. "Všichni chtěji Stifflera!" :D . To němelo chybu a celý film vytahlo nahoru. Jak zde bylo zmíněno Stifler zde jednoznačne převalcuje všechny postavy a nakonec se u něho dočkame i romantické polohy. Kdo by to byl čekal od babkošuka! :D

Mlha (2007)

To se povedlo , to se opravdu povedlo. Tak vtažený do děje, strachu a lidské beznaděje jsem dlouho nebyl. Zdářný přiklad co se stane ponecha se skupinka lidi v uzavrenem prostoru , ze ktereho neni doslova uníku a pokud ano , tak jen za cenu sveho života. Musím uznat , že do pulky filmu ani moc oni zrudy nevidíme. Doslova až na pár broučků. Mlha funguje fantasticky , kdy si doslova domyslujeme co tam venku je. Horor jako takový je hlavně očekávány a také prichazí z rukou lidí. Naboženský fanatismus je velká hrozba. Ve jmenu spasení hazet oběti , aby se nám nic nestalo?! A tak se skupinka zdravě myslících lidí spolu s hlavním hrdinou rozhodnou uprchnout kamkoli , hlavně daleko od sekty mlhobožců. Konec , ale otočí vše o několik stupnů , rozhodně budete překvapeni , nebudu prozrazovat , ale ten konec celý film vytahne daleko vyšše a za to musím dat pět hvězd. Thomas Jane me prekvapil , v Katovi me spise nudil a Pavucina snu celkem šla. Zde mu roli otce , který prostě jen chce se synem pryč z hnusné mlhy verim a cely film jsem mu i fandil. Na závěr chci rici , že na zacatek , kdyz maluje plakat zrejme pro film Pro Hrst dolaru si vsimnete si i plakatu k The Thing. Náhoda? :) Jeden z Top Filmu roku 2008 a v Scary Movie 5 velka mera citací (uvidíme jak se to povede).

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

Opět jsem se bavil! Jen škoda , že druhá půlka nepujčila tempo té první. Ed Harris je jako záporák teda nic moc. Celkem je , ale dvojka více zábavnější. Opět jsem nelitoval relaxovat u tohoto filmu. Dokonce si myslím , že nález zlatého města je zde lepší a hezčí než v novém Indiana Jonesovi. Kazdopádně na další dil se i těším.

Mimic (1997)

Del Torův začatek v Hollywoodu a hned se mu povedlo béčkový unylý děj a scénař minimalně vykopat na snesitelnou podívanou. Rozhodně pro mě lepší než mnohdy dnes moderní radoby horory!

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Tak zlé to zase nebylo. Předchozí díly jsou jasný odpady! Nesmí se tady brát to , že to má u napisu AMERICAN PIE: Bez toho tu máme celkem svižnou byt již davno viděnou komedii o vysokoškolském spolku. Star Trek sex rulezzz!

Kvaska (2007) odpad!

Pane a paní Landovi jděte už do prd....! Taková hra na diváky a posluchače to se nevidí ani neslyší.