Drsnej Shaft (2000)

Jackson vs Bale! Na tenhle souboj je radost pohledět. Jackson si Shafta vyloženě užívá. Originál jsem neviděl, ale tento remake mě teda dostal.

Nekecej a pádluj! (2004)

Zdá se mi to anebo Seth Green vykope cokoli o třídu výše? Bez něho tu máme klasickou teenagerskou komedii jak s jejími plusy tak i mínusy.

Austin Powers - Goldmember (2002)

Tom Cruise jako Austin, Kevin Spacey jako Dr.Zloun, Denny Devito jako MéMini,Gwyneth Palthrow jako Powersgirl a celé to točí Spielberg!

Ruka zabiják (1999)

Tak tohle bylo jako se zhulit a koukat na pulku Evil Dead 2 a Vřískotu. Chvílema parodie , chvílema horor se vším všudy. Nádherná mladounká Jessica Alba (takovýho andílka bych rád *kal taky :-D ). Dvojice zombies kamarádu obstarávají nejvíce zábavy (dvojice zombies kouká na zombies filmy). Celý je to tak ujetý viz. jeptiška hrající vymítače dábla , která si po skončení rituali vyžádá sex. Mimochodem smrt fanousku KISS i s makeupem me pobavila (tricko co mel v kuzelkarne bylo zas MEGADETH ). Na plesu hraje Offspring cover od Ramones "I wanna be sedated" a na konci ztomu Dexteru Hollandovi doslova jde hlava kolem. Snad jen smrt rozkošné kočičky v cerveném je škoda , ale zato byla luxusní. Všech pět by to dostalo , kdyby se tam ukazal Bruce Campbell :-D . "Nekde tady radi vrazedny maniak. Urizl jsem si kuli tomu ruku a ta vás chce zabít. "

Ztraceno v překladu (2003)

Vskutku nádherný a ač to tak nevypadá tak také pozitivní snímek. Setkání dvouch ztracených duší v exotickém Japonsku. Není to uplná komedie, ale člověka baví ony aspekty života, které nejsou natolik vzdálené. Sex Pistols zpívané Japoncem byli opravdu pánk :D.

Jádro (2003)

Jen ty efekty u mě ziskaly hvezdicky. Zbytek je priserná zalezitost , hrající si na jakýsi Armageddon v nitru země. No v TV to jiste vsichni spapinkaji. Ja ani po zalití velkou davkou kari to neberu.

Hrdina (2002)

Muj nejoblibenejsi historický fiilm z Ciny. Poezie obrazu Na DVD - Deník Sport. Za necelych 50 kč luxus!

Můj auťák Brouk (2005)

Tohle se starým filmům s broukem nevyrovná a ta Lohan je děs!