Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

To samé co první díl. On Columbus pokračuje v tom co dělal u jedničky. Takže opět skvělá hudba od Johna Williamse.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Cuaron a jeho temný (drsný) Harry s hůlkou proklatě u pasu. Plný počet za skvělého Siriuse Blacka v podaní Garyho Oldmana. Asi jeden z mých oblíbených Potterů z celé serie.

Hartova válka (2002)

Nebýt tam ten Willis a Farrell a nebýt to také točeno u nás tak je to velká nuda. Během filmu se zas tolik neděje. Pořád se jen kecá a nebýt konce tak se unudím k smrti.

Heavy Metal (1981)

Kombinace hard rocku,povedené animace a mixu sfi-ci a fantasy je ideální pokud milujete Barbara Conana a posloucháte např. Slayer. Tímto jsem se dostal do této skupiny lidí, které hudební doprovod bavil stejně jako film samotný. Brutální a sexy dohromady. Viděno na festivalu Brutal Assault.

Helicops (1998) (seriál) odpad!

To už radši reklamy na vložky než toto!

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

A máme tu nejlepší "komiksový film" tohoto roku! Proč? Tak předně Dark Knight ač je to výborný film podle komiksu tak na plátně příliš komiksově nevypadá. Iron Man je zase übercool a Hulka jsem zatím neviděl , ale dle hodnocení , trailerů a fotek to zas taková mega bomba nebude. Hellboy 2 je svižná zábavná fantasy pokud to chcete polopatě. Del Toro si s dvojkou vyhrál a dal tam vše co umí. Díky bohu , že není tak okouzlen počítači a všechny obludy a potvůrky dělá postaru. Doslova trollí market by mu záviděl i sám Lucas.(spoilery) Tolik rozmanitých oblud , které díky animatronice jsou daleko uvěřitelný než třeba gungani. Nádherný anděl smrti stojí za to!Rozhodně mě po tomto ujištění více natěšil na chystaného Hobita a není to jen tento důvod. Snad jedna malá chyba je v tom , že to co se nakousne se dále nerozvine a během pár minut se prostě vymaže jakoby nic. Myšlena je zde mytologie. V začátku jsme s ní seznámeni a i dále se sní krapet pracuje. Jenže po počátku už nám dále Del Toro z oné mytologie více nenabídne. Celkem podivné je proč princ nemluví elfsky , ale anglicky s (britským!) přízvukem. Nu dejme tomu. Akční scény Del Toro zvládá a pokud se vám souboje alá Blade 2 líbily tak se vám zalíbí i zde. Co se týče plynulosti a svižnosti tak si budete připadat jako v nějaké adventůrní hře. Scény rychle přecházejí a doslova není zde žádné hluché téma a zachovává i komiksovost(V jedné chvíli jsou hrdinové na základně a bum už jsou na tom správném místě). Zábavnost je nám zajištěna díky naším hrdinům. At už dvojka jako Abe x Hellboy , Johann x Hellboy nebo Johann x Abe. Chemie mezi postavami je doslova zábavná. Hlavně , když Krauss neustále oslovuje každého AGENT :D (Agent Hellboy). Nakousnul jsem novou postavu - Johann Krauss ! Uff tak tenhle "kouřový němčour" je prostě něco paradního. Jeho rychlá angloněmčina a užasný kostým. Celý film má nejnádhernější hudbu tohoto roku. Danny Elfman a jeho práce se prostě musí slyšet! Hellboy má ještě jednu malou chybu - neustálé moralizování Hellboye. Však všichni ví , že hellboy je pořád pekelný spratek co si dělá co chce tak proč najednou máme vidět scény jak z soap opery a co je horší hned co tyto scény skončí tak se dále o nich nebaví a ani do filmu nijak nezasahují. Méně keců a více akce!!!! Takže opakovaní je matka moudrosti - Hellboy 2 je svižná zábavná fantasy . Btw. na konci , že by námět na další díl?!

Herkules (1997)

Pěkně provedený a hlavně zábavný animák, který se ještě povedl než přišel Shrek a klasická animace témeř vymřela.

Herkules v New Yorku (1970)

Toporné a nekomediální herectví Arnolda je dnes zábavnější než v době vzniku. Na to , že za několik let poté natočí filmové skvosty ještě nepomyslel.

Hezké vstávání (2010)

Ranní zprávy tak trochu jinak než se to zná se snídaní s Novou. Tu a tam nějaká ta zábavná scénka, ale jinak film není kdovíjak přelomový. U mě to vše držel stařičký Ford a stále krásná Diane Keaton.