• Pohádka

Kukačky (2008) (TV film)

Autobusová intermezza sice nechápu, ale konec skvělý. :-)

Volha - HULIZA (2023) (epizoda)

Druhý díl o hodně lepší, z toho vychcaného hajzlíka se mi zvedá žaludek a vtip o nachcané klouzačce je horší než všechny pí.. a ku... dohromady. Z mě paráda, tenhle díl dokonale odsejpal. Už se těším na pokračování.

Poslední závod (2022)

Za mě v pohodě, ale nějak zvlášť mě to nedostalo a to jsem počítala, že i slza ukápne. Ovšem Oldřich Kaiser skvělý!

Kukačky - Epizoda 9 (2023) (epizoda)

Naprostý souhlas s uživatelem LachtanShows. Mě to baví stejně jako první část a jsem moc zvědavá, jak to dopadne a co za tajemství se skrývá za odchodem Tereziny matky. A taky mě baví, jak tady lidi nadávají, dávají jednu hvězdu a pořád se dívají dál. Když mě něco nebaví, tak vypnu televizi a jdu dělat něco jiného. No, každý to tak nemá.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Konec to pos*al. Tedy aspoň mě docela otrávil a znechutil. Začátek nic moc, pak čím dál lepší, čekala jsem, jak z toho vybruslí a konec na pytel. Mnozí to tady obdivují, mně to přišlo megablbé.

Agatha a prokletí bohyně Ištar (2019) (TV film)

Celkem nuda. Tedy alespoň mně to nic neřeklo. Mám ráda Agathu a prostředí archeologických vykopávek. Takže sázka na jistotu, říkala jsem si. A ani jsem se nedodívala do konce, bylo mi úplně jedno, jak to dopadne.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 5 (2023) (epizoda)

Tak tohle bylo opravdu boží. Fórky s Jirkou Strachem a kostelem, geniální dohadovací schůzka Brna a Ostravy, férový bezdomovec Luboš (nemůže přece dělat tátu Cyrilovi, smutnícímu po 9. tátoi Broňovi, který si k němu lehal nahý, aby ho zahřál. Když na vlastní děcka se*e, tak to by nebylo fér). Jo!!!

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 4 (2023) (epizoda)

Tak tenhle díl byl fakt dobrý, první tři mě tak docela bavily, ale neuchvátily. Tohle bylo přesné.

Zlatá labuť - Epizoda 1 (2023) (epizoda)

Tak nevím. Něco je fajn, ale hrozně se mi do hlavní role nehodí Marta Dancingerová, které tu provorepublikovou postavu ani na minutu nevěřím. A ot není o tom, že by mi vadila obecně, třeba v Kukačkách se mi líbí. Jen tohle je nějak mimo mísu. Zato se mi líbí Kristýna Ryška, pochopitelně paní Kolářová a pan Kostka. A Roman Vojtek... proč? Resp. proč ty aranže jsou tak pitomé? To tam nemohli dát někoho jako Ondřej Havelka? Jsem tak podivně rozpolcená, nevím, jestli se mi to líbí nebo ne. Tak dám další díl a uvidíme.