• Krátkometrážní

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

1. série - 90 %, 2. série - 90 %, 3. série - 85 %, 4. série - 95 %, 5. série - 75 %. Poslední sérii za mě silně ublížilo rozdělení na dvě části s půlroční pauzou, přičemž finále jako celek se až moc spoléhalo na celosvětové nadšení z předchozích sérií a nenabídlo nic, co už bychom předtím neviděli.

Dave (2020) (seriál)

1. série - 80 %. Paradoxně mezi nejsilnější epizody patří ty, které se primárně nevěnují LD (E05, 07). Což je v konečném důsledku pozitivum - když o sobě člověk napíše seriál, je bezva že dokáže dát prostor ostatním, přičemž ve valné většině také jde o zajímavé a sympatické postavy. - Zaznamenané přirovnání "Atlanta for white people" je na místě. - Předchozí alespoň základní znalost LD je nutná.

Bert Kreischer: Čau, chlapáku (2020) (pořad)

Když na mě tenhle polonahatý buran opakovaně vyskakoval na instagramovém účtu Netflixu, rozhodl jsem se mu - především díky příhodě o rozhovorech se sovou - dát šanci, a nakonec ničeho nelituju. Minimum hluchých míst a roztomile nekompromisní humor cílený především na otázky rodiny a zbraní (nezávisle na sobě), kdy se za boha nemůžu rozhodnout, jestli je být Kreischerovým potomkem dar z nebes nebo boží trest.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

1. série - 80 %, 2. série - 85 %, 3. série - 80 %, 4. série - 70 %, 5. série - 75 %, 6. série - 75 %, 7. série - 80 %, 8. série - 80 %.

Zaklínač (2019) (seriál)

1. série - 90 %, 2. série - 60 %. Tam, kde ve stejnou dobu vypuštěný Spider-man sjednotil fanoušky všech jeho variant, i druhá série Zaklínače sjednotila všechny fanoušky zdrojového materiálu - sjednotila je v přesvědčení, že v Netflixu jedou fakt špatnej koks. 3. série - 70 %. Třetí série se oproti té druhé vrátila k relativní věrnosti vůči knižní předloze, nicméně typické netflixovské pasti typu z prstu vycucaných castingových voleb nebo debilních dílčích rozhodnutí jednotlivých postav přetrvávají. A pachuť z celé té záležitosti s Cavillem tomu celému nepřidá.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

1. série - 90 %, 2. série - 90 %, 3. série - 85 %, 4. série - 80 %.

Dobré místo (2016) (seriál)

1. série - 75 %, 2. série - 75 %, 3. série - 70 %, 4. série - 85 %. Čtvrtá hvězda za naprosto boží finále.

Po životě (2019) (seriál)

1. série - 80 %. 2. série - 85 %. Emocionální očista. 3. série - 80 %. Důstojný závěr, nejslabší série.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

1. série - 80 %, 2. série - 90 %, 3. série - 85 %, 4. série - 85 %, 5. série - 90 %, 6. série - 85 %, 7. série - 80 %.