Moje bláznivá polynéská svatba (2006)

Lepšie hodnotenie ako odpad si tento film ani nezaslúži. Bolo to maximálne trápne! Pozerala som sa na to len preto, že na návšteve u tety to nejaký mudrlant prepol a ovládač bol príliš ďaleko aby som bola schopný prepnúť na iný kanál. Úplne mi to mozog vymylo.. Presladené, nereálne.. a tí chlapi v sukniach. Bŕŕŕŕŕ.

Orel kontra žralok (2007)

Jemaine Clement sa opäť ocitol vo svojom živle divnosti a aj so svojim super skvelým prízvukom (du ju vona hev six) dáva hlášky, ktoré ma zabíjajú! You´re a bitch. And you´re going to die of diabetes.

Příležitost dělá zloděje (2010)

Keanu Reevesa mám rada, je môj obľúbenec. V tomto filme však stvárňoval tak divnú postavu, že mi ho mierne ľúto prišlo. Však on má na viac. Ale aj tak potešilo. Henry Smith, verný manžel a vrátik na colnici, sa nudí v živote, tak sa nechá zavrieť do väzenia za zločin, ktorý nespáchal – lúpež banky. Odsedí si za to pekné 3 roky (počas ktorých sa manželka znova zaľúbi do iného) a potom, div sa svetu, rozhodne sa VYKRADNÚŤ BANKU!!! Však načo by sedel za niečo, čo spáchal, keď si odsedí väzenie za nič a dotyčný zločin spácha až po odsedení? :D To je logika.. Ale na druhej strane, pekne sa to vykrádanie prelínalo s hraním v divadle pod vedením podareného rusa. A Keanu, zvodca žien, si stihol naraziť novú ženušku.

Stud (2011)

Ono to nie je zlý film. A isto má aj VEĽKÉ kvality /if you know what I mean/. A hlbšiu pointu. Vypovedá o dnešnej dobe. Ale keď už chcem dobrý film tak zvolím dobrých hercov. Ako sa tam teda Carey priplietla? To by rovno mňa mohli obsadiť. Ale nejdem byť zlá. Ani som nemala v pláne byť. Ale musím. Teraz bude nasledovať mierny SPOILER. Človek si podreže žily, ešte moja rodina, pokrvné puto a ja namiesto toho aby som nejako zastavila rozumne krvácanie tak budem rukami tlačiť do tých žíl? WTF! Toto proste nie. Však si strhnem tričko/košeľu a nejako poriadne tuho to zaviažem nech tam nie je krvi ako z prasaťa. A keď si chce človek žily podrezať, akože nadobro, tak nech to robí poriadne aspoň. Toto bolo jasné volanie o pozornosť. So pathetic.. Táto scéna si to posrala. Za to nie je ospravedlnenie.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Prvá séria - zo začiatku som sa dostávala do toho prostredia, ľudí a hlavne ich zvláštnych a rôznorodých charakterov. Potom však prišla už presne nešpecifikovaná scéna po pár zhliadnutých dieloch, kedy u mňa nastal zlom a tento seriál sa mi vštiepil do srdca. Spolu s celou "Jeffovou" Study Group. Druhá séria na moje veľké sklamanie započala nejako divne, niečo mi tam stále chýbalo, boli tam fóriky, boli to tí istí ľudia ale nemalo to tú iskru.. (too much community?).. našťastie to takto u mňa fungovalo len do polky série a potom to zase začalo naberať tie staré dobré kvality :) Paintball na konci, klasika. Tretiu sériu mám rozpozeranú, ale čo pozriem, to mi spraví úsmev na tvári. SUPER, len tak ďalej :)

Mädchen mit den gelben Strümpfen, Das (2008)

Mne sa to páčilo.. pozerala som to na youtube a tento komentár to presne vystihol: "I liked it. I don't know if you have to "get it." The whole "get it" thing implies that there's a single truth there and you apparently Win if you take it away and Win even more if you're the first to find it. I think you just watch it; experience it; take away what you do. Maybe she instinctively realizes that marriage is where love goes to die. Maybe she wanted to see if he turns into an abusive jerk if he doesn't get his way. Maybe she wanted to be pursued at least as long as Moscow." (ThePstjtt)

Bez kalhot (2012)

Ako žena sa musím brániť tým, že ma všetok testosterón, ktorým to len tak sršalo, zhypnotizoval a preto zvyšujem hodnotenie na lepšie! Som slabá troska, keď som také niečo dopustila, ja viem, idem sa do kúta hanbiť.. aleboooo si očekujem po nete všetkých striptérov z Tampy ešte raz (?) :D Inak ako sorry ale Alex Pettyfer tam ťažko na 19 vyzeral. Ale v tých tangách mu to slušalo ;) Joe bol naj, Matthewov (Dallasov) originálny spev rozhýbal isto nejednu bránicu! :D A chudáci chlapi, čo sa v kine nejakou náhodou vyskytli. Isto sa dlho nespamätajú z toho napichaného výrazu na tvári ich priateľok.

Dokonalý smysl (2011)

Zvláštny príbeh tak ako aj skĺbenie romantickej zápletky s postupne sa blížiacim pádom do temnoty. Kruté aj keď svojím spôsobom pekné. Ústredná dvojica dokonalá, chémia tam zafungovala, hudba hravo dopĺňala všetky miznúce zmysly.

Total Recall (2012)

Hodnotím ako podivný film s rozhádzanými bojovými scénami kde nebolo dokopy nič vidno (až nakoniec ste si uvedomili, že sú všetci kaput, samozrejme okrem dôležitých postáv), podivným osvetlením (to čo boli za mimozemské lúče, akože nejaký efekt nový?), s umelou, vždy na správnom mieste sa objavujúcou a po čase iritujúcou Kate (pre mňa bude však stále dokonalou Selene), nesympatickou Jessicou Biel a stále dobre vyzerajúcim Colinom (sa nezdá ;)). Ako 3D by celý film pôsobil lepšie. SPOILER: Načo sú nám v budúcnosti chodiace autá ak už máme lietajúce? Vlastne mám pocit, že v každom sci-fi dominujú lietajúce autá ako hlavný dopravný prostriedok. Tak usudzujem, že sa nechceli opičiť.. až tak moc. Z celej dejovej línie som bola zo začiatku zmätená, ale môj typ bol, že sa Colin nakoniec prebudí v Rekalle a zistí, že to všetko bolo fakt len jeho sen, fantázia, imaginárnosť. Taký koniec by sa mi páčil. Trocha reality do tej sci-fi budúcnosti. Colin by si uvedomil, že jeho život je fakt len nudný a stereotypný, že musí každý boží deň makať a žiť so svojou ženou, aj keď to nebolo také, aké si mysleli, že to bude. THE END.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad) odpad!

Podobné typy "kvalitných" reality show, ktoré dokazujú IQ slovenského národa je čoraz viac a viac. Čo slovo to perla (rozumej vulgarizmy od archaizmov, cez historizmy po internacionalizmy). No potrebujeme toto k životu? Ukazovať náš národ v takomto svetle? A pritom nie sme žiadni neandertálci (česť výnimkám.. a bohužiaľ práve tie sú dosadzované do reality tohto typu). Je to len o peniazoch a nalákaní ľudí na totálnu sprostosť. Začne s tým telka, nezastaví sa ani tlač a potom objavujeme titulky denníkov zaplnené totálnymi sračkami. Pripojí sa rozhlas. Tlačia nám to pod nos odvšadiaľ. A človeku nedá nepozrieť si to aspoň na tých pár minút.. Fakt je to humus.