• Thriller

Transformers (2007)

Viděl jsem tento film před pár dny a musím si dát facku, že jsem ho nezkoukl už dříve. Naprostá pecka, která mě posadila na zadek. Efekty jsou parádní no prostě celej film je parádní, nechybí humor, skvělej Shia a samozřejmě překrásná Megan. Luxusní film.

Nová Země (2008)

Čekal jsem o trošičku víííce. Z takové pecky jako je toto hmmm trošku doladit, prodloužit, příběh a je z toho MEGA FILM !!! 4*

The Horseman (2008)

Nebylo to špatný ale ani buhví jak skvělý. Některé scény byli až trapné. Film mě chvilkama nudil jak se to celé táhlo. Nechápu komentář Flipnice jako ultradrsné , potoky krve apod. já jsem asi slepej :)) . . . Čekal jsem více - 3*

Zombie Apokalypsa (2009)

Slušná zombárna, která potěší hlavně fanoušky tohoto subžánru. Černouškové jsou fajn =))

Van Diemen's Land (2009) odpad!

Film si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Za co jako ? Osobně jsem čekal nějaký maso, ale bohužel. Koukat se na vězně jak celý film pochodují po lese a jeden po druhem odpadá a to myslím jako "odpadá". Děj nic, herci nezajímavý. Dejte mi kameru a natočím vám něco podobného - za barákem mám pěknej les.

Zločinec (2008)

Je to super film ale nemá to takový grády jako Celda 211. Je tu hodně cítit Amerika . Děj je dobrej , herci průměrný . 4*

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

ABSOLUTNÍ ŠPIČKA ve svém žánru. ABSOLUTNÍ PEKLO od začátku do konce. ABSOLUTNÍ Scott Adkins.

Časové pásmo bylo změněno