• Thriller

Cizinec ve vlaku (2018)

Bohužel filmu NON-STOP to nesahá ani po kotníky. Čekal jsem opět nějaký chytrý Thriller, u kterého bych mohl zase hádat, ale tohle se opravdu nepovedlo.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

O fous lepší než předešlej díl, ale i tak je to prostě akční přehnaná pohádka, ve které vás nikdy nic nepřekvapí a opět s scénkou " ZA VTEŘINU TO BOUCHNE ", která už je celkem trapná a ohraná. Zlatý první díly. No uvidíme co přinese letos Mission: Impossible - Fallout :o)

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (2018)

V polovině jsem to přestal sledovat a věnoval jsem se jiným věcem, párkrát jsem se otočil a lehce pousmál. Rozhodně o maličko lepší než poslední český film, který jsem viděl (ŠPINDL - ODPAD).

Rudá volavka (2018)

Nějak mi to nesedlo, asi to bylo tím, jak je to dlouhé. Možná dám někdy opáčko.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Konečné lákadlo byl pro mě Jude Law, který nezklamal a zahrál opravdu hajzla. Jinak všichni a všechno ostatní mi bylo tak nějak u zadečku. Příběh o ničem a hlavně už od prvních minut víte o čem to celé bude a jak to dopadne. Každopádně efekty dobré, prostředí vypadá hezky a 3* za toho prťavého hada :o)

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Docela ostuda, že jsem oba dva filmy viděl až teď a ještě celkem na náhodu. No každopádně, jednička je taková víc temná a hra stínů více zábavnější s lepším příběhem. Oba dva jsou ale super a hlavní duo je perfektní.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Pamatuji si to jako dítě, kdy jsme to sledovali u dědy na kazetě den co den. Byl to jeden z mých prvních filmů  a první krůčky Van Damma, kde vlastně souboj tady prohrál a nebyl ještě hlavní postavou filmu. V té době to bylo Karate ("dědo ! pusť nám to karate" ha-ha) jako blázen a Van Dammův xicht z tohoto snímku, mám dodnes před sebou. "JASONE, NEUSTUPUJ, NEVZDÁVEJ SE !!" Krásné vzpomínky.

Skála (1996)

Lepší byl pro mě film Con Air.

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Už jsem u toho nebyl tak vystříkaný, jako u předešlých dvou dílů. Každopádně Boyka je Boyka a je to vždy takový návrat do minulosti, jako byl krvavý sport či kickboxer. Rád se vždy na tyhle drsný mlátičky podívám.