• Thriller

Srážka (2016)

Velkým plusem, je hlavní duo, na které se kouká dobře, i když se do poloviny téměř nic neděje. Akční scény, i když jich moc nebylo, jsou celkem fájn, ale nic z čeho bych si sedl na prdel. Hlavní hrdina má štěstí tři prdele, kdy i po dvaceti kotrmelcích v autě vyvázne pouze se škrábnutím ( Citroen C5 ? je sakra bezpečné vozidlo ! ) Solidní obsazení, ale bylo to takové nemastné, neslané. Škoda, že se neukázal Semir Gerkhan :-))

Muck (2015)

Sice jsem skoro 3/4 filmu nevěděl která bije a neměl jsem nejmenší tušení kdo, co, jak a proč, ale od začátku tu pobíhají holky ve spodním prádle (Lauren Francesca je tu kurevsky sexy), každá se tu převléká a svléká a tahle jde do sprchy, no prostě není tu nouze o pěkný zadečky a kozičky a to já rád, když se toho rejža nebojí. Párkrát jsem se i zasmál, pár hlášek tu je. Vše ostatní - příběh, Gore, dialogy - celkem o ničem, ale jednou za čas to chce nějakou amatérskou záležitost a snažit se spíše vyhledat ty pozitivita. Pokud bude Muck: Chapter 1 kvalitnější, určitě to bude stát za to.

Dokonalost (2018)

Spíše než Horror je to psycho drámo, ale i tak jsem za tento dost originální filmeček od Netflixu - opět, dost rád. Sám jsem si nedokázal představit o čem film bude, jelikož jediný co jsem viděl byl poster s dívkou co hraje na hudební nástroj, ve výsledku fakt originální počin. Potěší příjemná lesbická scéna, pěkná hudba a za top scénu považuji jízdu autobusem s následnou amputací. Trochu se pak vše zmírnilo, ale závěr byl pěkně úchylný a s opět vydařenou amputací. 4* asi nedám, jelikož nudných pasáží je tu více a mohlo se přidat i na brutalitě. Ale i tak se Netflix opět vytáhl.

My (2019)

Za mě skoro odpad. To je tak, když vám nesedne rodinka už od prvních minut v čele s hnusnou Lupitou, o kterou bych si ani kolo neopřel, vážně, bylo mi na zvracení, čím déle jsem ji sledoval a k tomu se zanedlouho přidají jejich dvojníci, postížení dvojnicí. Naháněčky a vše ostatní strašně nudí, ale opravdu strašně moc, atmosféra je spíše komediální, myšlenka a hudba fájn, ale tohle už nikdy víc. Get Out bylo super, tohle stojí za velký černý hovno.

Pomsta (2019)

Adkins se mi zdá poslední dobou lepší a lepší. Celkem solidní, krvavá rubačka v anglickém stylu. Scény ve vězení jsou perfektní !! Avšak Accident Man byl o dost lepší za mě. Každopádně neurazí a stojí za to vidět.

Anon (2018)

Příjemná Sci-Fi detektivka se stále dobrým Owenem. Mohlo to být více vyhrocenější, celý film jede tak nějak ve stejné rovině. Každopádně za zhlédnutí to stojí, díky skvělému nápadu s budoucností se soukromým. Nechybí nahota a krev.

Kobiety mafii (2018)

Absolutní MEGANÁMRD !! Luxusní káry, drogy, prachy, nádherný ženský, GORE ! akce, napětí, erotika, drsní frajeři a to vše z POLSKA ?? Nemám slov. Evropská superbomba, Vega je bůh !!

Patient Seven (2016)

Vůbec to nebylo špatné, naopak ! Bál sem se té délky, ale nakonec jsem se nenudil ani minutku. Prostředí blázince výborné, perfektní herecké obsazení (RASCZAK !!), povídky samozřejmě né každá byla super, ale třeba "Fólie" byla na jedničku a dost jsem se u toho i nasmál. Gore nějaké je, pár lekaček také. Finále, jaké bylo, jsem opravdu nečekal, takže palec nahoru také. Spokojenost. (Full HD, Turecký dabing, 304. hodnocení)

Vlak do Pusanu (2016)

Rozhodně jeden z těch lepších Zombie filmů, co jsem zatím viděl (28 Days/ Weeks Later už přes 10 let nepřekonán). Velkým plusem je prostředí vlakových nádraží a vlaků samotných. Chvílemi jsem měl husí kůži. Tohle se vážně Korejcům povedlo.

Atroz (2015)

(800. komentář - co víc si přát než Atroz). Hodně zvrhlé a nechutné, celé to na mne působilo, jako bych se díval na autentické záběry. Musím uznat, že to bylo hodně dobře natočené a poslední scéna, kdy dojde k masakru rodiny, byla extrémně odporná. Pouze pro okrajové publikum, které tyhle odpornosti vyhledává, tak silný kafe jsem nečekal. (20. hodnocení)