• Thriller

Mercy Black (2019)

Nebudu už dnes moc přísný (dám tedy 2*), jelikož mám dobrou náladu po dvou dnešních, skvělých filmech, ale prostě tohle byl takový ten Horor pro diváky, kteří si tento žánr pustí svátečně a je to pro ně bomba. Příběh byl za mě strašně dětinský, žádná lekačka nefungovala, žádná krev, strašák jak ze seriálu Věřte nevěřte. Na Pindu Daniellu se dívalo celkem fájn, atmosféra ze začátku také ušla, ale to je asi tak všechno. Dobrou noc. (15. hodnocení, 3. komentář)

Útok z hlubin (2018)

Butlera moc nemusím, jeho akční filmy jsou skoro vždy stejné "Ať žije AMERIKA" (Pád Londýna, Pád Bílého domu ...) Tohle jsem si pustil ani nevím proč a musím uznat, že film mě pohltil už od první minuty a nepustil až do samotného závěru. Jo jasně, v Rusku státní převrat, amíci zachraňují ruského prezidenta ať žije opět Amerika, hovadina, ale mělo to koule a pohled na ponorky, torpéda, rakety fakt super, takže jednu hvězdu rád přidám.

Trauma (2017)

No, po delší době konečně zase pořádně úchylný, špinavý, brutální, sexy masakr. Už ta úvodní scéna mě dost odrovnala. Je to hodně zvrhlé a nepříjemné. Scény znásilnění opravdu realistické, Gore také na vysoké úrovni. Velký plus za pěkné herečky a super lesbický sex a nahotu. Lucio A. Rojas se s tím opravdu nesral a naservíroval to se vším všudy a tak to má být. Pálil bych v rámci žánru za pět, ale "akční" scény byly celkem dost amatérské a logika některých střelců (hlavně policajtů) byla na bodu mrazu. Každopádně TRAUMATICKÁ podívaná. Uf. (291. hodnocení)

The Russian Bride (2019)

Chudá, ruská Máša, letí do USA k dědkovi, za lepším životem. Přišlo mi to strašně laciný, některé záběry až komický. 6 let uběhlo od režisérovo prvního hororu Savaged, který také nebyl bůhví jak kvalitní, ale rozhodně to bylo lepší než tohle. Téměř hodinu se zde nic neděje, atmosféra nulová, příběh totálně nezajímavý, pár krvavých scén se tu najde (ustřelené prsty, masáž očí), ale přišlo mi to dost amatérský a ten konec . . . to byla opravdu šaškárna. Oksana, zde moc hezky nevypadala, ale alespoň mohla ukázat kozy, když už tak dobře kouří ptáky. No, za mě je The Russian Bride propadák. (30. hodnocení, 6. komentář)

Bumblebee (2018)

Já mám pro Transformers strašnou slabost už od prvního dílu. Bumblebee je tady víc roztomilejší, než kočka či pes. Užíval jsem si to, akční scény parádní. Jen místo Hailee Steinfeld, mohla být jiná, moc mi tu neseděla a celkově se mi na ní moc dobře nedívalo. Naopak mě potěšila Pamela Adlon z mého oblíbeného seriálu Lucky Louie a opět si zahrála zdravotní sestřičku.

Death House (2017)

Céčkový Horor. Vidět Death House v 90. letech na videokazetě, tak fájn, ale v dnešní době, bleh ... ee. (87. hodnocení)

Climax (2018)

Horor v žádném případě !! Film ocení pouze asi jen fanoušci Gaspara. Já jsem mu nikdy na chuť nepřišel a u Climaxu jsem očekával, že by se to mohlo zlomit, ale bohužel. Prostředí je pekelně depresivní s dobrou techno hudbou, ale to je asi tak všechno. Nuda.

Pledge (2018)

Narazit na horor, od kterého předem nic neočekáváte, ani o něm nebylo slyšet a vyklube se z toho celkem fájn podívaná, narozdíl od ostatních komerčních hovadin, vždy potěší. Není to sice žádná řezničina, i když pár chutných scén se tu najde, jedná se spíše o psychický teror. Má to solidní atmosféru, slušný rozjezd, příjemnou stopáž .. já jsem celkem spokojený. Lepší 3* (150. hodnocení)

Overlord (2018)

Vizuálně perfektní, ale ničím jiným to moc nepřekvapilo. Prostě taková  televizní, válečná, lehce krvavá blbůstka. Mohlo se přidat více na Gore. Herecké obsazení mohlo být také lepší. Film ale odsejpá, jako jednohubka k večeři dobrá a najde se i pár slušných scén, při kterých jsem se dost lekl.

Mladí zabijáci (2018)

Osobně jsem tedy čekal větší nářez. První hodina nepřinesla téměř nic, no pak se to trochu rozjelo. Krásné a šokující ? Krásný ty holky nebyly ani náhodou, jejich styl je tak 15-17 let, šokující ? V čem ? Ten závěr, kdy střílejí do auta, tomu jsem se musel smát, jak moc drsný to bylo. Ale jedno se musí nechat, je to moderní, cool film pro náctileté. Scéna v koupelně s "tatínkem" byla výborná. Slabší 3*