Vražedný virus (1998) (TV film)

Podpriemerná hororová komédia s minimom zábavných scén a množstvom vaty. Na jedno pozretie sa to dá, pri viacerých skutočne hrozí nákaza.

The Supernaturals (1986)

Priezračné a čisté béčko. Ale má to tú správnu béčkovú atmosféru, béčkových hercov, béčkové hlášky, béčkový dej a béčkový scenár (nahotinky, ktoré nesúvisia z dejom, alebo nadávky, ktoré tam sú len preto, aby tam boli).

Gladiátor (2000)

Film, ktorý odštartoval krátku mániu historických filmov. Fajn akcia, výprava i herci (Phoenix), ale popravde neviem, či by som tých 155 minút pozeral ešte raz.

RoboCop 3 (1993) odpad!

Ostatných RoboCopov som nevidel a ani po tom veľmi netúžim. Tento film som si pozrel, lebo figuruje medzi absolútnou top špičkou filmového priemyslu v zozname najhorších filmov všetkých čias na IMDb. A som spokojný. Dostal som to čo som chcel. Veletrápne hlášky, otrasný dej, klišé a smiešna akcia (napr. deštrukcia robota v úvode). Všetko vrcholí, keď RoboCop dostane nový vzhľad - môže lietať. Na tieto "špeciálne efekty" do smrti nezabudnem. To sa nedá popísať slovami, to treba vidieť. Boh stvoril slovo béčko, človek nakrútil RoboCop 3.

Pan chůva, neboli osobní strážce (1993)

Trápne vtipy, neohroziteľný Hulk Hogan, banálne dialógy, trápny scenár a k tomu ešte veeeeeľmi zlý záporák s plechovou hlavou. Čistých 5*!

Vesničko má středisková (1985)

Najlepší česko-slovenský film. Geniálni herci (obzvlášť ústredné duo), skvelé gagy a letná atmosféra zapichnutej dedinky kdesi na pomedzí medzi "dedinskosťou" a komunistickou prestavbou. Dojímavé a zábavné.

Akta X - Film (1998)

Najväčšou chybou tohto filmu je, že je to vlastne jeden diel seriálu rozťahaný na 121 minút. Film je fakt dobrý, ale na film nakrútený ako pokračovanie seriálu je dosť obyčajný a tuctový. Proste by si to žiadalo originálnejší príbeh, ktorý by oveľa viac zasahoval do seriálu a nebol by iba voľným pokračovaním.

May (2002) odpad!

Pseudohorror s psychologickou zápletkou a pár nechutnými scénami (nožnice). Nudná záležitosť v štýle hororu pre tínedžerov.

Upíři 2: Nemrtví (2002)

Zdalo sa mi to lepšie ako prví upíri, hlavne preto, lebo som od toho nič neočakával a bol som milo prekvapený. I Bon Jovi (na moje počudovanie) bol OK. Navyše upírky (dobrá, ale hlavne tá zlá) boli sexy.