Vražedná práva (2014) (seriál)

Smile, or Go to Jail! Sebevědomá "SEXY" podívaná, která si nebere s ničím servítky. Tvůrci při sestavování tohohle mixu odvedli zatraceně dobrý kus práce - nebojí se rozmanitosti, silných žen ani gay sexu a ve výsledku servírují divákům dokonale vysoustružený kousek, pod povrchem hnaný touhou po moci, penězích a sexu, který je tak kouzelně zvrácený, že od něj nejdou odtrhnout oči. Nabízí se však jedna otázka, kdy se Annalise Keating konečně naučí zamykat dveře od svého domu?

Falešní poldové (2014)

Na Andy Garciu museli tvůrci vyhrabat něco vážně hodně zlého, když sekunduje v tomhle sitcomu nataženém na celovečerní stopáž, který vystřílí všechna esa během prvních třiceti minut a po zbytek se jen neurčitě plácá na místě.

Zmizelá (2014)

Antiromantická pitva jednoho toxického manželství, která tepe, jak do této společenské instituce, tak do médií. Jako dítě mě děsily Čelisti, a jako "dospěláka" jsou teď po Gone Girl na tapetě "vážné vztahy". ‪

The F Word (2013)

Romantický film, který rozloží na molekuly i ty nejzarytější cyniky. Vyzkoušeno za vás.

Wish I Was Here (2014)

Zach Braff tentokrát o vyrovnávání se s dospělostí a životem vůbec. Po celou dobu mi povědomě mrazilo tam kdesi vzadu, protože člověk tak nějak tuší, že míří do podobných končin a nejde to zastavit ani zpomalit.

Life After Beth (2014)

Tahle zombie si s indie filmem "ANO" rozhodně neřekla.

Červená Karkulka (2011)

Hardwicke servíruje divákům svojí nejlepší kozu na stříbrném podnosu, ale pořád to k slušnému pobavení nestačí.

Annabelle (2014)

Roztomilá přehlídka žánrových klišé, která neurazí a místy i to srdce až do krku zažene. Na několikrát vylouhovaný odvar poměrně slušný výkon.

Rohy (2013)

Stand by me pro odrostlejší.

Lucy (2014)

Stokrát zábavnější než poslední Transformers, i když konec odmítá přijmout snad i ta nejmenší buňka v mém těle. Jen doufám, že Luc Besson všechny ty prostřihy z kanálu National Geographic nebere jako vrchol sofistikovanosti.