Muž z oceli (2013)

Když hrdinové umírají při záchraně svých čtyřnohých mazlíčků, není něco v pořádku. Man of Steel mohl být tak strašně dobrý film, kdyby si Snyder/Goyer víc pohrál s motivem otcovství a vykašlal se na všechny ty transformující se organické struktury a genetické blafy, které mě štvaly už u Promethea! Damon Lindelof je mrtev, ať žije David S. Goyer.

Talisman (2012)

Jednoznačně lepší, než Safe Haven. Jasná volba na cestách se Student Agency!

Beznadějný trouba (2011)

Čekal jsem něco ve stylu Blbce k večeři s hlavním hrdinou kopírující postavu Ignácia Reillyho ze Spolčení hlupců, a nakonec dostal překvapivě sympatickou a ničím neiritující podívanou.

Mumie se vrací (2001)

S přibývajícími lety čím dál tím matnější kousek. který se slibně rozjede, ale ke konci samožroutsky imploduje do sebe. Asi už skutečně stárnu!

Tísňová linka (2013)

Thriller na jedno použití s poměrně béčkovým vyústěním a film, z kterého je patrné, že Halle Berry potřebovala peníze na nájem. Nenáročná jízda z ranku Red Eye nebo Flightplan místy poměrně umě ždímající napětí, ale nic víc, nic míň.

Jack a obři (2013)

Epická prohra! Fazole si teď nějaký ten pátek nedám.

Carrie (1976)

Žití s rodiči může vážně škodit Vám i lidem ve Vašem okolí.

Nádherné bytosti (2013)

Z filmu, kde postavy citují Charlese Bukowskiho, ujíždějí na Jatkách č. 5 a nemají v lásce hororová pokračování se nakonec vyvrbilo nečekané guilty pleasure. Asi jsem jednodušší, ale vážně to na mě fungovalo!

Blade 2 (2002)

Těžko se tomu věří, ale Blade 2 během těch několika let neskutečně zestárl a k banálnímu a přímočarému ději se nyní přidalo ještě rozpadající se a oku moc nelahodící CGI. Del Toro si hraje s mytologickými prvky, které však mnohem víc sedí k HellBoyovi, než Bladeovi, kterému ona pohádkovost spíše láme vaz a drtí kosti.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013) odpad!

Nikoliv Len Wiseman, ale John Moore je nakonec vrahem devadesátkového idolu, který postavu Johna McClane pohřbil pod zeleným vizuálem a horou nezáživné akce, kdy i těch smířlivých devadesát minut se táhne jako žvýkačka na botě. Sledovat A Good Day to Die Hard je asi tak příjemné, jako si nechat trhat zanícenou osmičku, na kterou už nepůsobí anestézie! Slzám se člověk neubrání. Dokoukáno s velkým sebezapřením.