Rukojmí (2005)

Dost dobrý thriller, nejde tu moc o akci, akce byla spíše na konci, kde Willis sejme dost lidí najednou. Film měl dobrou děsivou atmosféru, kdy se neví co se stane. Film má dobrou hudbu a je dost krvavej. 83% = ****

Sin City - město hříchu (2005)

Celkově mě něco, nebo nějaké scény ve filmu zaujali, ale já komixovky moc nemám rád, všechno bylo ve filmu divně položené. Černobílé, pak něco barevné ve filmu, bylo to dost divné a mě se to nelíbilo. 28% = *

Slzy slunce (2003)

Celkem dobrý válečný film. Film má dobrý jednoduchý příběh. Je tu dost akce, není je plno, ale jde tu spíše o poznání války. Herecké bsazení celkem dobré, hudba výborná. Nejvíce se mi líbí dvě scény. Scéna jak se Willis s týmem vrací zpět do bojiště poté co z vrtulnáku vidí hotovoá jatka na zemi. Druhá je konečná celková scéna, kdy hraje smutná hudba. Film je dost krvavý a drsný, alespon to ukazuje krutou realitu ve válkách. 82% = ****

Můj soused zabiják 2 (2004)

U téhle komedie byla větší střeštěnost než příběh, ale aspon tu bylo více lepších vtipných scén než v jedničce. Film se mi líbil podobně jako jednička. 90% = *****

Můj soused zabiják (2000)

Dokonalá komedie, kde hrajou dva skvělý herci, který mě ve filmu nejvíce zaujali. Bruce Willis a Matthew Perry. Komedie má velmi dobrou atmosférou, jedná se spíše o pohodovou komedii. 90% = *****

Šestý smysl (1999)

Zajímavej thriller s nádechem hororu. Willis zde hrál dobře, víc mě bavil ale ten malý kluk. Kdyby byl lepší konec filmu a lepší tempo dám větší hodnocení. Takhle je to tak na 82% = ****

Armageddon (1998)

Hodně slavný film. Film měl dobrou režii a výbornou hudbu. Dobří herci, kteří hráli dobře. Najde se tu dost vtipných scén. Napětí ve filmu je. Konec dojemný. Stejně mi ve filmu něco chybělo. Je to velkofilm, ale přeci tu mohlo být trochu svižnější tempo. Přesto ale 75% = ****

Šakal (1997)

Naprosto prvotřídná thriller. Film je napínavej a především zajímavej od začátku do konce. Má skvělý příběh, skvělý charaktaer herců. Kromě skvělého Willise v záporné roli se mi líbil Richard Gere, dále Sidney Poitier a další. Akce tu je taky, je jí méně, ale to nevadí. Hudba je naprosto perfektní, soundtrack se vyvedl. Konec dobře natočenej. Hodnotím 95% = *****

Pátý element (1997)

Jo tak tenhle film má opravdu skěvlé hodnocení na CSFD, mě ale vůbec nesedl. Sci-fi mám docela rád, ale tohle ne. Film nemá moc dobrej, spíš má nevýraznej příběh. Akce tu moc není, když už tak už je to hrůza. Hudba průměr. Postavy mě nebavily, Mila Jovovich, kterou má moc rád v Residentu evilu mě nehorázně ve filmu vadila. Prostě tohle nešlo. Námět to mělo slušný, škoda, že z toho vzniklo tohle. Hodnotím s odř.ušima 15% = *

Poslední zůstává (1996)

Celkem dobrej western. Je tu dost střílení, Willis se tu předvedl dost, příběh to nějaký má. Celkově film není špatnej, ale mě moc nesedl, hluchá místa se tu najdou, film je hodně krvavej, nic jiného než střílení tu snad ani není. Hudba průměr, herci mě nějak nezaujali, konec byl lepší. No, pro mě jen tak na 58% = ***