Ničitel Conan (1984)

O mnoho slabší než jednička. Tohle žádná pecka není, hudba ještě jde, scény jsou trpané a totálně to vybočuje z původního filmu, který alespon za zmínku stojí. 34% = **

Barbar Conan (1982)

Podívaná je docela pěkná, ale rozhodně to není žádnej kult. Film je dlouhej, místy nudí, akce tu moc není a když je, tak je jiná než jsme u Arnolda zvyklí. Hudba to hodně zachranuje. Nejvíc se mi asi líbí prostředek filmu a konec. 68% = ***

Catch .44 (2011) odpad!

Ne, ne a ještě jednou ne. Naprostá trágédie a ztráta času. Willis není normální, že se upisuje do všech rolí, které mu jsou nabídnuty. Je to opravdu škoda. Film je trapnej a ty ženský jak tam hrajou snad ještě víc. 3% = odpad!

Podraz (2011)

No, chvíleme šílené, šíleně podaný humor nebo co to mělo znamenat, ale stejně mi tahle gangsterka docela sedla. Willis zde má celkem zbytečnou postavu, zaujal spíš 50 Cent. Akce tu je místy, jde spíš o příběh a tak. U mě jen tak tak na 50% = ***

Poldové (2010)

Celkem dobrá komedie, dobré hlášky, dobré vtipy. Film mohl být akčnější a nápaditější. Druhá půlka filmu byla už o něco slabší, ale i tak to jde. 61% = ***

Náhradníci (2009)

Velmi dobrý akční sci-fi. Film je dost nápaditej, což je velká škoda, že tenhle film nebyl delší s minutáží a velkolepěšjí a akčnější. Trošku to ukazuje Terminátora, ale jen trošku. Hudba je výborná, Akce dokonalá. Příběh zaujme, nejvíc se mi líbí konec. Místama je film i dobře zahranej jako drama - zásluhu na tom má Willis. 80% = ****

Neznámý svůdce (2007)

Zas táhlý film, který alespon místama zaujme. Především Halle Berry. Tajemný Willis celkem padnul dobře do role, ale to je asi tak všechno. 30% = **

Nabít a zabít (2006)

Tohle je velice táhlý nezajímavý film, herecké obsazení je slušné, ale člověk nemůže ani stoprocentně poznat co film vlastně nabízí. Příběh to má divný, konec to trošku zachranuje, je zde menší vysvětlení. Nic víc, nic mín. Divím se zdejšímu hodnocení, tohle není ani ta oddechovka bez akce, spíš bez myšlenky. 25% = *

16 bloků (2006)

Řekl bych, že je to takový psychologický thriller. Příběh je obyčejný, jednoduchý. Akční scény tu jsou, hudba průměr. Nevím přesně jak tenhle film zhodnotit, abych se přiznal, filmu jsem místama moc nerozumněl. Willis ale padl do role poldy dobře, i vzhledem. 60% = ***

Rukojmí (2005)

Dost dobrý thriller, nejde tu moc o akci, akce byla spíše na konci, kde Willis sejme dost lidí najednou. Film měl dobrou děsivou atmosféru, kdy se neví co se stane. Film má dobrou hudbu a je dost krvavej. 83% = ****