Létající zabiják (2007)

Trošku mi vadilo, že je tohle jasná parodie na podobný film s Dudikoffem. Ale nevadí. Film má zde stejnou hudbu jako podobné vojenské filmy. Seagal mě tu bavil, měl dobré souboje, přestřelky, příběh byl jednoduchý zaujal. Sice záběry a lety v letadlech byly bud použité v jiných filmech nebo byly počítačově upravené. Přesto dávám 83% = ****

Zákon ulice (2007)

Vynikající film, kde má Seagal klasický příběh a postavu. Pomsta. Je zde dost dobrých soubojů a hlavně dost přestřelek a výbuchů. I jedna honička autem se tu najde. Gangsterka mi docela sedla, i postavy mě bavili. Potěší i v menší roli Danny Trejo. Seagal má zde vtipné hlášky. Hudba lepší průměr. 93% = *****

Síla úderu (2006)

Mě osobně Síla úderu jako propadák moc nepřijde. Sice k Seagalovi moc sci-fi nesedne, ale přesto. Film měl zajímavou atmosféru, dobrou hudbu. Sice si film chvílemi dost vleče, některé scény jsou nudné, ale přesto najde se tu pár přestřelek, pár soubojů. 72% = ****

Stíny minulosti (2006)

Film kde se objevuje Rumunsko a rumunští herci. No, ale v tomhle filmu mi to moc nepřekáží. Film je napínavej a akčí od začátku do konce. Má dobrou hudbu, akčních scén je tu dost, i dost soubojů. Na začátku skvělý tréning kde Seagal ukazuje své bojové umění. Záporné postavy mě moc nezaujmnou, ale potěší třeba role Imeldy Staunton. 90% = *****

Žoldáci spravedlnosti (2006)

Vynikající akční film. Začátek je dost povedenej, kde je Seagal na misi v Africe. Poté začnou Seagala vydírat únosem ženy a dítěte jeho zemřelého partáka na téže misi. Seagal rozpotává klíčovou hru na všechny podvodníky atd. Je zajímavé jak to má vše Seagal promyšlené. Souboj se najde jeden větší na záchodech, který je dost dobrý. Dále je tu hodně akčních střílecích scén, hudba dobrá. 90% = *****

Černý úsvit (2005)

Pokračování filmu Cizinec. Pokračování je vsazeno pouze na hlavní postavě Seagala. Akčních scén je tu docela dost, spíš je tu přestřelek než soubojů. Hudba celkem zajímavá. Filmu chybí napínavost, ikdyž je film celkem nepředvídatelnej, i tak mi film sedl, hlavně role Seagala jako neznámého agenta, bojujícího na kladné či záporné straně ? Přesně to si divák nejspíš položí otázku. 80% = ****

Dnes zemřeš! (2005)

Film je krátkej, má jednoduchej příběh, přiměřené množství akce a docela i dobré hlášky Seagala s Anthony Crissem. Některé postavy mě moc nebaví, celkově film působí jak laciná gangsterka, ale přesto se na to dá dívat. 78% = ****

Vnitřní nepřítel (2005)

Tak teda krom akčního žánru bych rád napsal, že se taky jedná i o sci-fi prvky. Celkově je film dobře zpracován. Po nástupu Seagala ve filmu začíná skvělá akce. Pak menší mezery. Zase akce, celkově je film zvláštně pojatý, trochu mi nesedí ta rozkouskovanost. Jednou se děje to a pak zase to. Ale přesto se člověk nenudí. Potěší nejvíc konec. 80% = ****

Clementine (2004)

Film mě vůbec nezaujal. Bylo pro mě peklo poslouchat konverzace malé holky .. příběh za moc nestojí. Nezaujme ani Steven Seagal v menší roli, závěrečný zápas nic moc a jak to skončí ? No divný. 15% = *

Poslední mise (2004)

Film je krátkej - 83 minut. A přesto se tu najdou hluchá místa a zbytečné scény. Přesto ale jednoduchoučký příběh dokáže zaujmout. Je tu pár přestřelek, pár dobrých soubojů a celkem slušný závěr. Seagal má zde zajímavou samotářskou roli. 78% = ****