Lou_Pagi

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 30.3.2018  15:20
    Láska k divočině (TV seriál) (2016)

Lásku k přírodě si představuji jinak než zabíjení krásných tetřevů, medvědů a zajíců pro radost, jako koníček. Na Prima Zoom už jednou něco podobného běželo. Toto nemá s láskou k divočině nic společného. Stačí vzít foťák a "sestřelit" divoké zvíře krásnou ostrou fotkou. Mrzí mě, že tvůrcům nebyl ani proti srsti takový název.

• 25.3.2018  21:47

Dávám 5*, abych "dotáhl" několik zbytečně udělených 2*. Ikdyž důvody chápu, jako zásadní na celém filmu vnímám jeho poselství. Také mě v začátku zarazil nepříjemný, antivypravěčský tón K. Hádka. Musel jsem si na něj zvyknout, což u jednorázového snímku dělat nechci. Trochu mě zarazilo i srovnání s nějaký amaterským snímkem v autorových začátcích, či věnování dcerkám. Ale nakonec právě to věnování a snaha ukázat českou krajinu ne jako zničenou, ale jako plnou života, je poselstvím filmu. Jsem v přírodě jak je to jen možné a chování lidí je často velmi špatné. Tento snímek mi vrátil naději. Díky za něj a víc takových!

• 17.11.2017  00:35
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Co to je za sranec ??? Nechtělo se mi vstávat k tv, zachránila mě reklama!

• 10.11.2017  22:55

Perfektní, překvapilo! Koupili jsme malému na slepo. Viděl to už asi 6x a bere si to s sebou i k babičce. Pěkný příběh alá Rocky z dinosauří říše pro celou rodinu.

• 18.7.2016  22:32
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Opravdu odpad... nemám vůbec nic proti slavným lidem. Když umí něco, co mě baví a líbí se mi, rád se na ně podívám při jejich umu. ALE TOTO ?? K.V. co to je? Proč tolik lidí baví dívat se na NIC natočené o jiných lidech? Tento pořad nemá pointu, vlastně ani není přesně co kritizovat, protože je to malé nic o ničem :) Umění je jen to, že někdo uměl natočit pořad o ničem a ještě ho prodávat lidem WOW :D

• 16.3.2016  00:04
    Pán elfů (2012)

Není zvykem hodnotit film po prvních 5 minutách, tady je to ovšem na místě. Nutno říct, že už jsem přešvihl nějaký doporučený čas strávený u tohoto filmu. Poučte se z mé chyby...

• 29.2.2016  22:51
    Skrytá království (TV seriál) (2014)

WOW, naprosto bezkonkureční úžasné záběry, never seen before!! Dva dny jsem myslel na to, abych zde vzdal hold tomuto snímku. Musíte vidět, zbytečné popisovat. Nechápu, jak to natočili, ani o to neusiluju, výborné.

• 1.2.2016  15:24
    Bounty (1984)

Nelze jinak než 4 hvězdy při koketaci s pátou! Výborný film, úžasná dobová atmosféra, skvělé herecké výkony a výborně dobrodružný syrový příběh.

• 31.1.2016  17:10

Dávám tady osamocenou čtverku. Film mě bavil od začátku do konce, velký podíl na tom má skvělý herecký výkon Julliane Moore, byla zde opravdu půvabná. Neuvěřitelně kvalitní herecký výkon výrazem tváře, kdo si všímá detailů, musí opravdu smeknout. Postava Raffertyho byla taky ok, fajn chlapík.

• 31.1.2016  17:03
    Velký draft (2014)

Bohužel, film se dá rozdělit na dva filmy. První půlka u které jsem se neskutečně nudil a říkal jsem si, co to jako má být? Bez pointy, příběhu, akce, jen bezduchá nuda za jednu hvězdu, od které jsem odbíhal a málem přepnul. Pak se něco zlomilo a najednou se začaly dít věci, akce, příběh, myšlenky a bavilo mě to. Pokud tento film načnete, určitě ho už dokoukejte.

• 15.11.2015  20:05
    Vybíjená (2015)

Pardooon, ale že to má být komedie, jsem se dozvěděl až když jsem po filmu klikl na info o filmu. Celkem nudný pochmurný výpravný film. Takto přátelé komedianti už ne-e!

• 8.7.2015  21:42
    Hledači pokladů na aukcích (TV seriál) (2010)

První díl, který jsem viděl, mě nenadchnul. Potom ale jakoby naschvál jsem často sedal k tv ve chvíli, kdy pouštěli tento pořad a postupně si mě získal. Kluci jsou sympatiční, jde jim to od ruky i odpusy. Mám rád staré věci, protože jsou z pravidla kvalitnější, než většina dnešních rychloobrátkových šuntů. Toto by mě taky bavilo :D! Hodnocení Odpad se tady opravdu nehodí. Myslím, že to nemůže nikoho urazit ani popudit. Mrzí mě jen, že jednou nešikovně otevírali trezor a spálili pistol.

• 1.5.2015  12:42
    Posedlost divočinou (TV seriál) (2012)

První díl velmi vydařený. Je fajn vidět člověka odtrženého od přírody, jak zjihne v přímém kontaktu s přírodou. Návrat ke kořenům :)

• 15.3.2015  00:11
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Při přepínání programů jsem nedomáčkl na ovladači druhou číslici a na 5 vteřin mi tam skočil do záběru žralok visící v tornádu na vrtulníku ve slušné výšce. Zaslouženě si film vysloužil okamžité domáčknutí správných číslic na dálkovém ovladači a poctivých 0 hvězd.

• 14.3.2015  16:32

Chmurný večer, zhasnuté, ve tmě jen plápolající, praskající oheň v krbu. Pořádně mi několikrát mrazilo. V břečce dnešních sekyrkových hororů vřele doporučuju.

• 3.2.2015  00:03

Né nic jako - skoro nula. Byla jen pěkná mrazivá atmosféra do prvního provrtaného kolena, pak už z toho byl jen hnůj. Fuj tajkxl. Nebrat.

• 12.1.2015  21:32

Jedna * za "nu" a jedna * za "da" - nuda.

• 24.12.2014  00:22

Jedna hvězda za pěkné barvy. Film mi neudržel oči u TV souvisle déle, jak 1 min.

• 24.12.2014  00:19

Úžasná pohádka, co dodat. Mistrovské dílo. Pokaždé dojme. Smutné, jak jsou někteří lidé ovlivnění politikou a vnucují pohádce věci, které děti nevidí, ani nechápou. A pohádka je tady přece pro děti. Tak se proberte frustrovaní staříci :) Já jsem viděl vítězství dobra nad zlem, racionálního chování a dobrosrdečnosti nad strašpytelstvím a chamtivostí. A uplně zvlášt a kladně hodnotím poslední dobou poukázání na pracovitost, to dnes ta nejmladší cháska potřebuje jako sůl. Všichni chtějí prachy a nikdo nechce pracovat. Zvláštní uznání pak zaslouží i akční scéna Jízda na kmeni stromu. Má úcta.

• 9.12.2014  00:38
    Oběť zla (2007)

Únavné, omšelé, hlavní záporáci průměrný strejda - přítel z nedělního kostela, žena sympatická teta z vesnice, synek hnusák s křivou držkou, k tomu parta kamarádů, kteří brázdí lesem a obírají turisty o páďo. Hlavní hrdina sportovec, hrdinka správná hororová blondýnka. No... podívám se na to, když už to v tv jede, ale proč se tyto věci stále točí ? Kde bere režisér nebo autor touhu točit křivou držku, jak bičuje playboje a pak mu do ran nalije lacinou pálenku ? Není na místě prošetřit tyto lidi, jestli jsou v pořádku a nejsou hrozbou pro reálnou společnost ? Nepřijde mi to úplně OK ! Tři hvězdy za bloncku, skvělou zbraň s hřebíky a důsledné dodržování nebrání slova božího nadarmo v domě.

• 8.12.2014  21:56
    Místní název (TV seriál) (2005)

Místní název - co to je, není to nějaká chyba ?

• 4.10.2014  16:24
    Divošky (TV pořad) (2013)

Heh, no nic moc pořad, většinou videa s nepochopitelnou pointou a nejčastějším tématem je asi lampa, zídka, sloupek nebo cokoliv jiného umístěného v chodníku. Doporučil bych 100m procházku např. ulicemi Rethymna, Chanie a hned by je přestalo se nad tím divit. Někdy se objeví něco zábavného, ale nejvíc bodů si ode mě vysloužil pořad za zdejší komentáře, protože ty mě fakt pobavily a to jenom díky tomuto pořadu !! Díky

• 3.10.2014  20:49

Úžasná příroda, velice citlivě natočený dokument. Národy splývající s přírodou i ty, které už nakazila "vyspělá civilizace". Většina lidí se na taková místa už nikdy nepodívá. Dokud existují, tak aspoň v TV. Smutné je, že kdejakou letošní USA ptákovinu tady hodnotí přes 1000 lidí a u filmu bytostně důležitějšího ražení je 5 hodnocení. Co to vypovídá nejen o zdejší morálce ?

• 13.9.2014  00:31

Taková páteční pohodička. Ve scénce s lukem je chyba. Trefí borca ze zadu do hlavy, ten jede v člunu dál, přejede kámošku ve vodě. Ta se kolem sebe rozhlédne a Jason jako by stál z uplně jiné strany, protože je jen pár metrů od děvuchy, přitom dle předchozího záběru musel střílet z daleka. Dal bych hvězd víc, dobrý relax, ale film podněcující násilí - ikdyž v pohodě, musí dostat méně. Co se mi líbilo, tak mrštný černoušek, který skončil se sekyrou v zádech - přál jsem mu víc sportovních chvilek.

• 20.8.2014  16:06
    Habermannův mlýn (TV film) (2003)

Jako každý dokumentární film, i zde panuje nešvar Vševědů, kteří "vědí", jak to bylo. A shazují film pro pokřivení faktů. Pro bůh lidi, je to film, ten musí především býti filmem ! Proto to prostě nikdy nebude přesně tak, jak se to stalo (i kdyby tvůrci znali pravdu ze všech stran). Zkrátka musí to zaujmout buď to hned na plátně, nebo v tv. A pravda bývá často nudnější. Nedal jsem pět hvězd jen proto, že je to na mě už moc smutné, drsné atd. Jinak famózní snímek. Chudera manželka Habermanna, ta to zchytala jak od němců, tak od čechů.

• 5.8.2014  20:40

Špatný, špatný, špatný. Zvážil jsem jen, jestli dát 2* za dvě barvy ve filmu, ale ani tak nelze :( K bídnému ději je tady napsáno dost. Rád bych dodal, že jediné, co jsem zaregistroval já, je od začátku "přestylizované" násilí. Filmy tohoto typu (snažící se získat si diváka JEN propracovanými detaily z bojových zcén) pouze podněcují lidi k násilí. O ničem jiném nemůže být řeč. Úpade. A jestli je toto naše lidorodí ochotno akceptovat, je už velice pozdě :(

• 5.8.2014  20:35

Asi tak, jak píše Kiki. Odpad to není, myšlenka je dobrá. I obhajování některých "špatných" výchovných prostředků strýce získaly kladné body. Právnička je přesvědčivá, její manžel moc ne, herecký výkon strýce, ten jako by si hrál svou vlastní píseň k jinému filmu, chlapec, tak ten se s herectvím potkal nejspíš teprve při natáčení. Od druhého setkání právničky s kamarádkou, jsem jen čekal, kdy si rozvzpomene, že ji zradila. Většina podobných filmů, má ode mě max. 1 hvězdičku za marnění mého času. Toto je taková oddechovka.

• 12.7.2014  10:13

Ze začátku sympatický kousek. Parta přátel na chatce, dovádění po večerech, na párty se přidávají zombie v pěkných maskách, kladné body u mě získal velký chlapík s umaštěnými vlasy a pastičkou uvázanou na řetězu, kterou nahazoval lidem do zad. Jenomže ten konec už byl úlet. Nebudu prozrazovat, kdo chce, at se podíve. Stačí sledovat do roztržky na molu u vody. Celkově zklamání, nadhodnocené hodnocení.

• 29.5.2014  00:07
    Krvelačná monstra (TV film) (2011)

Tak toto nééé, na světě dochází voda, hrozí chudoba a pád civilizace a někdo má čas a motivaci vymyslet něco tak bezcenného ? :-( Efekty mi připadají jako nějaká demoverze nahraná zadarmo na CD přibalené k časopisu o PC hrách. Po té, co jedna příšerka zabila nějakého pána v bílém držícího nějaký ovladač, přišla nejlepší chvíle z filmu - reklama. Přiznávám, viděl jsem tak 5 minut, pak jsem musel přepnout na cokoliv jiného.

• 26.4.2014  10:32
    Aeon Flux (2005)

Tři hvězdy pro Charlize! Nula hvězd všemu ostatnímu. Film jsem nepochopil. Nevím, proč někdo točí něco takového, čím ho to naplňuje, co chce takovou zmatlaninou ukázat či říct ostatním. Asi tak - jestli se vám Charlize nelíbí, neztrácejte s tímto "ČÍMSI" čas.

<< předchozí 1 2 3