Svůdná krása (1996)

Tenhle film jsem promítal veřejnosti při mých pravidelných promítáních v místní čajovně. V průběhu filmu všichni odešli, protože to bylo příšerně nudné. Nic víc, nic miň.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tohle byly dvě hodiný čistého utrpení. Nebýt docela povedeného začátku, dám odpad. Tak křečovitý, špatně zahraný a hlavně debilní škvár áčkové produkce tady dlouho nebyl. Co dělala ta armáda scénáristů? Jela na tripech? Povím vám jak tenhle film vznikl. Nějaký odušenělý manažer seděl a říkal si, jak ještě z tech lidí vytahat prachy. Mám to! Válka s mimozemšťanama už je klišé, ale co kdyby přiletěli na zemi v době, kdy byla všude jen bída a špína a lidi smrděli na sto honů? Na... Divoký západ! Mám to, Kovbojové proti Mimozemšťanům! Počkat, to zní dětsky, Kovbojové proti vetřelcům! Nářez! Hustý! Tak a teď je k tomu názvu potřeba dopsat scénář. Vůbec mě nezajímá že to vzniklo úplně jinak a te námět někoho napadl třeba při náboženském osvícení. Po shlédnutí filmu musí každý uznat, že moje teorie je nejpravděpodobnější. V tom filmu opravdu o nic jiného nejde, jen o kovboje a vetřelce. Ti první tam chodí tváří se drsně a nebo blbě a ti druzí se netváří nijak, jen se naprosto blbě chovají. Citová linka mezi otcem a synem nesynem byla okatá a trapná a byla tam jen proto, aby to mělo "hloubku". Překvapivě taky Craiga vůbec nezajímalo, že jeho stíhačka je z jiné planety a nehoří. I tak jí chtěl sundat... nábojový pás. Prostě blbost na kvadrát. Tvůrcům se ale musí nechat, že natočit s vážnou tváří takovouhle slátaninu, to chce opravdu koule. Bohužel už koule nemá film, spíš jen takové malé kuličky co se snaží poskakovat a řvát jaké že to nejsou megakoule. Každý ale vidí, že jsou to pořád jen kuličky.

Fuck Me (2000) odpad!

Znáte takové ty básně, filmy, muziku, a vůbec řeči co vypadají jak mají hlubokou myšlenku, ale přitom jsou o hovně a používají jen velká slova? Tak to není případ tohohle filmu. Ale jako příklad se to hodí, protože si to hraje na spuostu věcí, ale je to jen laciná blbost s lacinými porno vsuvkami, taková reklama na francouzské štětky. Ideální film pro lidi postrádající vkus.

Left 4 Dead (2011)

No, Left for dead a jeb ho, Master Chief, Sub Zero, Marcus Phoenix a nevím kdo ještě:-) Takový krátký nářez a vypadá fajn.

Da Jie (2010)

Hloupé. Nepochopil jsem pointu toho filmu, nepochopil jsem nic. De facto je to jen ukázka notně ošklivé počítačové animace. Ta holka vypadala jako by měla plešku, což byl teda odlesk slunce v jejích vlasech.

Shixian Zhi Wai (2010)

Teda ale, ukrást kabelku slepé holce. To je hovado.

Censorsh*t (2010)

A co kdybychom zcenzurovali úplně všechno? Tak o tom to tak nějak je. A pobavil mě komentář "World of Minecraft" :-)

Yu Ming Is Ainm Dom (2003)

Nemám co vytknout. Zajímavý originální nápad, po technické stránce zvládnuté, hlavní hrdina takový docela sympaťák a i když je pointa i konec filmu jasný hned od začátku, moc jsem se pobavil a taky zasmál:-) Číňan v Irsku mluví lépe "irsky" než sami Irové:-)

Auta 2 (2011)

Tvůrci pochopili že Blesk Mekkvín je přecijen tak trochu ocas a tak ho upozadili a do popředí se dostal Burák. Jediné co jsem nepochopil bylo, proč je mafie (předpokládám že je to mafie) složená z těch nejhorších aut historie.

Rio (2011)

Tenhle film táhnou ke dnu především postavy. Všechny. A Jewel vypadá jako modrý holub. Blu je zase hrozný debil no a ostatní postavy vlastně taky. Hudba příšerná, stejně jako ty pěvecké vložky na kterých neshledávám nic dobrého, spíš tam vůbec neměly být.