Láska s rizikem (2003)

Nejpříšernější na celé téhle slátanině byla ta hudba! Ta přeřvala úplně všechno a byla tak neskutečně úděsná! Affleck ještě ušel, ale Lopez, která působila tak uměle a prkeně mě doháněla k šílenství, kor když její postava měla pořád nějaké chytré promluvy a rady do života...Nejzajímavější pro mě byla jedině scéna s Al Pacinem a tím, jak se zeptal Louise na důležitou otázku a jedině lituji a hlavně nechápu, proč si Christopher Walken zkazil svoji reputaci tím, že v tom filmu byl taky. Sice pár minut, ale byl. Byla to šílená nuda, splácaná dohromady se vším co se dalo a jen lituju, že tam byla jen jediná mrtvola...To znamená, že je škoda, že se Walken Jennifer Lopez taky na něco nezeptal ;)

Úžasňákovi (2004)

Jeden z mých nejoblíbenějších animáků :) Nejenom, že to pro mě znamenalo v tehdejší době totální úžas nad tím, jak to všecno jde zpracovat, ale i teď - o 10 let později, jsem z nich stále totálně vydřená :) Rodinka, která se ukrývá a všechny postavy mají velmi silnou linii, která se postupně lehce rozvíjí a rozvíjí...:) Pro mě paráda :) Efekty skvělý, vtípky a narážky výborný :) A touha dělat to, co člověka skutečně baví, ale je to těžké to držet na uzdě a držet se stereotypních rolí, které přednastavila společnost - kruté, ale reálné :) Největší perlou pro mě byla ale Edna Módní, jejíž scény si vždy pustím víckrát, protože u té jsem se bavila nejvíc :) Navíc český dabing je luxusní a otevřený konec vybízí k dalším filmům ;)

Red 2 (2013)

Lehčí varianta předešlého dílu, ale i tak zábavná a poutavá. Jak tu už párkrát padlo - Helen Mirren by si zasloužila vlastní film :D :D A pro mě je v obou dílech prostě kočka a neskutečně jsem se těšila na její scény, jelikož tato ženská v takovýchto rolích má neskutečné charisma ;) Mary-Louise Parker, jako další člen "skupiny" trochu opepřila prostředí a její "mladá" krev je ve filmu hodně znát (hlavně její zápal pro akci a snaha se zúčastnit úplně všeho). Více digitálních efektů a touha zaujmout, ale osobně si myslím, že tenhle film to neměl tolik zapotřebí a vystačil by si bez toho. Bavila jsem se a to bylo hlavní, jelikož to pro mě byl dlouho očekávaný film, takže u mě úspěch :)

jOBS (2013)

Neznám historii společnosti Apple, neznám Steva Jobse a ani po shlédnutí tohoto filmu mě to stále nezajímá a nic se nezměnilo :) Film sám o sobě je krásnou ukázkou toho, jak může jeden člověk, který založil jednu z největších společností na světě, být hajzl a namyšlenej arogantní sráč, ale přitom - je to stále jen fikce ;) Takže pro mě bylo nejdůležitější se nerozčilovat u toho, jak se choval, jelikož já bych s takovýmhle idiotem rozhodně pracovat nemohla a dlouho bych to jistě nevydržela :D :D Dobové zasazení a prostředí se mi moc líbilo a vývoj z "garáže" až do firmy za miliony, bylo taky dobré, ale prostě celkem mě to nějak nevzalo :D Kutcher je skvělý herec a věřím, že to pro něj byla jedna z jeho nejdůležitějších rolí a také veliká výzva, ale mě se spíš líbily postavy kolem - jako byl Josh Gad a Dermot Mulroney. Ok - film mám za sebou a konečně můžu všem odpovídat, že jsem to již viděla :D :D A podívám se na lepší film :)

Táta na plný úvazek (2004)

:D Úplně jsem zapomněla, že to natočil Kevin Smith :D Ale je to vlastně jedno, jelikož je to blábol nad bláboly i tak :) Klasická okatá holčička, která jakoby opravdu byla dcerou Jennifer Lopez a od začátku jsem jen čekala až se tam objeví Will Smith, jelikož to bylo jasné, že ho tam dotáhnou ;) Nejlepší byly části filmu, kde byla ještě Lopez a její skvělá scéna s přípravou na večírek :) Jinak nuda a nuda..a mě hodně nesympatická Liv Tyler, která mi nejspíš svými zuby poškrábala displej :)

Příšerná tchyně (2005)

Jednou za čas takový film neuškodí :) A u mě zrovna prošel :D Bavilo mě vzájemné pošťuchování a naschvály a poté ukázka toho, že to dokáže i ten člověk, na druhé strany hřiště ;) Okouzlující a zcela výjimečná Jane Fonda, která prostě do této role skvěle sedí :) Je okouzlující a umí nosit úplně všechno :) Hlavně na ni jsem se nejvíc těšila :) Oproti ní Jennifer Lopez v jedné ze svých typických rolí, kterou pro mě osobně hraje i ve svém soukromém životě - pipinka, která zvládne vše a přitom dokáže mít vždy perfektně namalované rty a účet jako by odešla zrovna od kadeřníka :D :D Prostě pohoda, která mě vždy rozesměje, ale nesmí to být častěji než jednou za 5 let :D :D Definuji to jako typický film pro holky, které věčně sedí doma u romantických komedií a naivně čekají, že jim na dveře zaťuká "pan Božský" :D

Co kdybychom žili společně? (2011)

Celý film je přednášen s určitou francouzskou noblesou :) A to se mi na tom líbilo nejvíc. Lehkost, nadhled a klid, který z něj vyzařoval - a autentičnost, která se týkala skupinky přátel ve starším věku :) Dlouho jsem neviděla takhle "odlehčený" a nenáročný film a to, že se tam objevila známá jména a dům, ve kterém bydleli, bych brala všemi deseti okamžitě :) - a to bylo pro mě nejdůležitější. Ukázka toho, že i ve stáří při sobě přátelé drží a určitá ukázka mentality francouzů a jejich věčné vysedávání nad vínem :) ;) Taky bych chtěla mít takové stáří jako oni :) Myslím si, že si herci natáčení užili, jelikož nemuseli zbytečně nic předstírat a jejich "hraní" bylo vlastně nehraní :) Závěr, který je částečně smutný, ale dost silný, se mi moc líbil.

Zpověď královny střední školy (2004)

Vidět to v 15ti, tak bych řekla, že by se mi to líbilo a měla bych na to jiný názor než teď, o 10 let později :D :D Totální pakárna, která je tak šíleně praštěná, ale díky Megan a Lindsay, na které se dá naštěstí dívat, tak to šlo :) A proč si jednou za čas nepustit takovou šílenost :D

Kurs sebeovládání (2003)

Pro mě jedna z posledních "Sandlerovek", na kterou se dá koukat. Pobavila jsem se, nebylo to zbytečně přehnané a nejvíc mě dostávala dvojice Turturro/Guzmán :D :D Nic moc extra to není, ale hlavní účel pro mě film splnil :) Nicholson dokáže zahrát opravdu cokoliv a přestože na konci nastalo klasické americké okecávání....dalo se na to koukat :)

Noci v Rodanthe (2008)

Marně vzpomínám...Jo, je to takový ten příběh, který jsme viděli už stokrát, tedy já moc ne, páč na to nekoukám, ale čekala jsem něco jiného od tohoto filmu a ono to nepřišlo :) Stokrát omílané téma, hodně zvláštní dialogy a ukázka toho, že prostě někdy lidi potřebují prostě pauzu a vypadnou ze své současné reality :) Fajn, ale když to vypadá jako dvojice Gere/Lane těžko uvěříte tomu, že to tak skutečně prožívají. Upřímně - byla jsem ráda, že ten film skončil - i když ten závěr mě skutečně dojal a "setkání" matky s dcerou bylo skvělé, ale zase si mě získal ten závěr, jelikož nemusím zrovna dvakrát romantické happyendy :) Ale jo, ráda bych jednou jela do domku na pláži, prožívala romantické setkání s neznámým mužem a dokázala vytvářet výtvory z toho, co mi moře přinese :D