Láska všemi deseti (2012)

Velmi předvídatelný příběh, ovšem se sympatickou titulní dvojící, patřičnou dávkou humoru i napětí a výbornou retro atmosférou. Žádný veledílo to není, ale oddechovka je to suprová - já jsem spokojenej.

Rezistence (2015)

První díl nestál za řeč, tentokrát je to o něco lepší. O něco. Především jsem se u toho pekelně nenudil jako u prvního dílu, pouze jsem se nudil a to ještě jen občas - což je pozitivní posun. Ale jinak je to podobně béčková slátanina. Za zmínku stojí jen Kate Winsletová. Tentokrát je to aspoň koukatelnej film, ale i tak je stejně zapomenutíhodnej, jako byl první díl.

Miluj souseda svého (2014)

Zcela průměrnej film, na kterým mě nejvíc sral dabing Pavla Trávníčka, jehož hlas padne do huby leda tak Travoltoj, ale Billu Murraymu v žádným případě. Jinak nic moc s veletrapným (dementně americkým) závěrem.

Mosazná konvice (2012)

Sice realizačně průměrnej film, ale zase o to sympatičtější. Vyčítat by se filmu dalo leccos (málo humoru, nelogičnosti v ději...) ale já se bavil, a to nejen proto, že mám tyhle americký nezávislárny rád. Filmu z herců jednoznačně vévodí Juno Temple, ostatní jen paběrkujou.

Mardi Gras: Jarní prázdniny (2011)

Kokotina. Ale kromě posledních deseti minut to není zas tak trapný jak jsem očekával. No a jinak je to vlastně docela prdel.

Tajemství jejich očí (2009)

Filmu se nedá v některých pasážích upřít jistá filmová kvalita, třeba scéna na fotbalovým stadionu (která je nejvýraznější) ale i pár dalších, na druhou stranu je z filmu dost často cejtit bezradnost. Spíše zklamání. Oscar? Proboha za co???

Rychle a zběsile 7 (2015)

Tahle série je čím dál víc pitomá. Teda, né že by film byl řemeslně špatně natočenej, ale je prošpikován děsnýma kravinama (auta toho moc nenajezděj, zato každou chvíli lítaj vzduchem...), což nejenže nebaštím, ale ani mě to nijak nebaví. Ale jinak jsou akční scény v pořádku a i neakční docela ujdou. Nicméně 140 minut je hodně a prostříhání by filmu jenom prospělo. Závěrečná zběsilá akce v ulicích Los Angeles trochu připomíná řemeslnou nemohoucnost Michaela Baye, z čehož vyplývá, že je příliš dlouhá a že je to dost nuda. Příště by to chtělo více Dwayna Johnsona a více Kurta Russella, ... když už nebude žádnej Paul Walker.

Popelka (2015)

Za zmínku stojí pouze Cate Blanchettová a vizuál. Jinak je to výpravná nuda s nesympatickýma postavama a dvakrát tak nesympatickým princem.

12 podmínek k dědictví (2006)

Tak trochu komedie, tak trochu drama. V závěru přeslazený a emoce okatě ždímající - leč, nepovedlo se.

Konečně doma (2015)

Hloupoučký a strašně naivní film, z čehož vyplývá, že je určen primárně pro děcka, případně pro infantilní hovada jako jsem já. Já se bavil, nejsem znuděnej ani otrávenej, takže spokojenost. Bavila mě hudba, myslím hudba ne písničky. Naopak mě moc nebrala animace.