Queen: A Night at the Odeon (2009) (koncert)

Záznam dost naprd, nekvalitní obraz a spousta záběrů z dálky, takže bílý fleky na černým pozadí. Hudebně mě to zas tak moc nevzalo.

Hotel Evropa (2022) (seriál)

na to, že je to německé, to docela ušlo. **

Starý Bob (1997)

Nevyužitý potenciál. Ploché emoce. Hezká informace o soutěži v ovčačení, ale nic víc.

Volha (2023) (seriál)

Volha je +- ze stejné doby jako Vyprávěj, ale nese úpně jiné poselství. Hnusnější, drsnější a bohužel reálnější. Ne vždy se na to dobře kouká, někdy by člověk radši neviděl. Nejpříjemněji mě překvapil Tomáš Jeřábek, svého produkčního kličkujícího mezi ploty podal se strhující nenápadností. https://bit.ly/3L0azAw .....  ///  V rozhovoru s režisérem o jeho dalším seriálu Octopus se zajímavě vracejí i k Volze https://bit.ly/3R07Evt

Volha - BALBA (2023) (epizoda)

Studie na téma "kde se vzali dezoláti". Ta zoufalost dvou televizí a tří aut, které v devadesátkách ztratí svou cenu ... Trapnost na trapnost a přitom přesvědčení, že je king. Syna mi bylo upřímně líto. Standa teda hnusák hnusnej až k zeblití, ale jo, pamatuju si takový lidi.   ///   Postava Ani Geislerové se stihla tiše pomstít. Ani v pozici děvečky pro všechno neztratila svou nabubřelost. Předpokládám, že to měla být nějaká reálná postava, když si dali takovu práci s tou zubní protézou, ale na to jsem málo v obraze, abych věděla která.  /// A chudák produkční - ve chvíli, kdy všichni vystupujou, jeho přijmou do strany. Umřel na další infarkt nebo si to hodil?

Wonder Woman (2017)

Kdyby to trvalo cca 80 minut, bylo by to lepší

Šéfkuchař na grilu (2014)

Nečekané, o to příjemnější překvapení. Prima hudba, prima téma. Taková pohádka přes spaním.