• Rodinný

LOL (2012)

Průměrný, ale i přesto stravitelný "teen filmek". Na Miley se dalo koukat, stejně tak i na ostatní herce (hlavně herečky) + velké pozitivum: hudba (Keane a The Rolling Stones hlavně). 51%

Kocour v botách (2011)

Pozitivní překvapení. Kocour je ve skvělé formě, stejně jako za dob Shreka a příběh, ač se zpočátku nezdál dobrý, se nakonec vyvedl. 72%

Rebelka (2012)

Naprosto obyčejná pohádka, která mi připomínala starší animáky. Hezky se na to dívalo, ale originalita mi tady chyběla hodně. 54%

Lemra líná (2006)

Milý film, který není nějak zbytečně natahovaný a má dobré obsazení. Sáru Jessicu Parker jsem od dob Sex & the city neměl rád, tady mi však nevadila. 52%

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Zkrácená první série se Sárou. Nějak takhle by se dal "Poslední útěk" popsat. První část slabší, druhá mnohem lepší. A nestydím se přiznat, že před koncem u mě pár kapek upadlo. Skvělé ukončení sice absurdního, ale kultovního seriálu. 74%

Čarodějův učeň (1977)

Hrozný film. Hrozný. Je těžké najít něco kladného na tomto předceňovaném snímku, ve kterém se nevyvedla jak animace, příběh, tak snad ani hudební doprovod. Kýč, který bylo těžké dokoukat, naprosto nemá co dělat ve 150 nejlepších filmů. 32%

Černá labuť (2010)

Nečekal jsem, že se z jakési pohádky o Černé labuťi vyklube takové šílené psycho. Natalie Portman a Mila Kunis v hlavní roli byli vynikající, hlavně postelovou scénu jsem si užil naplno. :-D Film pozitivně překvapil. 84%

Proroctví z temnot (2002)

Zdálo se, že půjde o kvalitní thriller už jenom díky Richardu Gerovi v hlavní roli, ale nestalo se tak. Dlouhé hledání po pravdě, trochu té mysteriózní atmosféry a suchý závěr, to je Proroctví z temnot. 54%

Nezvaný host (2007)

Hrozně sympatický a milý film s výborným obsazením. Richard Jenkins byl nominován na Oscara naprosto zaslouženě. 85%

Ztraceno v překladu (2003)

Tohle úplně nebyl šálek mého čaje. Uznávám, že Bill Murray a Scarlett Johansson hráli výtečně, ale celkový koncept filmu mi přišel nedotažený. Prakticky nic se za polovinu filmu nestalo a když už, tak nic pořádného. Na to, že jsem očekával drama, dostal jsem uhlazenou romantickou komedii. 69%