• Rodinný

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Nesmírně hloupá, ale svým způsobem nesmírně zábavná komedie. Hodně skvělých momentů, které zastínily i fakt, že je film plný chyb a jednoduchých triků. Určitě někdy zhlédnu znova alespoň jednou. 73%

Prázdniny v Římě (1953)

Krásný film v krásném prostředí, který byl krásně natočen.. No prostě krása. :-) 88%

Přizdis*áči (2011)

Neznát boží předlohu, dám filmu při nejlepším dvě hvězdy. Čemu se divím je to, že film režíroval stejný člověk co seriál. Hodně zbytečných nechutností a plno hrozných úvah postav, které se mi skoro dokázaly znelíbit. Hlavně teda Simon. Inbetweeners Movie je divný mix American Pie a Hangover, který zachraňuje první půlka, při které nostalgicky vzpomínate na původní seriál. Škoda, vypadalo to hodně slibně. 56%

Henry: Portrét masového vraha (1986)

Hodně zajímavě natočený thriller / horor, škoda jen že se mi nedostalo propracovanějšího děje.. 68%

Vánoční koleda (2009)

Vánoční koleda od Ch. Dickensona byla už tolikrát zpracována jak ve filmové podobě, tak i mnohdy v různých seriálech. Může být vlastně tak ohraný příběh ještě něčím zajímavý? Ano, zpracováním. Ikdyž tenhle druh animace nemám rád, zpracování se opravdu povedlo. Christmas Carol je pohádka pro nenáročné diváky, každopádně své kouzlo má a za zhlédnutí stojí. 65%

The Inbetweeners (2008) (seriál)

Od britské stanice 4, která již vyprodukovala pecky jako Misfits a Skins se zklamání ani očekávat nedalo. Zajímavý humor, trochu prkenní herci a hezký počet epizod pro ty, kteří neradi natahování. Kvalita se díl od dílu zvyšuje a i přes malý počet epizod jsem si tu britskou bandu naprosto zamiloval. Vtipy mě dostaly do kolen několikrát a to hlavně v podání Jaye, který je na celém seriálu bez diskuze nejlepší. Doufám, že film bude alespoň z poloviny tak dobrý jako seriál. 1. série - 72%, 2. série - 87%, 3. série - 92%. Nedá mi to nepřidat do komentáře ještě jednu z mých nejoblíbenějších scén: Youtube odkaz. Celkově - 96%

Americký gangster (2007)

Slušná podívaná s parádním hereckým obsazením. Na pět hvězd tomu ale něco chybělo. 89%

Vražedná hra (2008)

Filmů s podobným tématem je nespočetně mnoho, každopádně já se na ně vždy (rád) podívám. Tenhle špatný nebyl, chybí mu však pointa, bez které je skoro celé sledování zbytečné. Herci mi obzvlášť nevadili (vždyť stejně většina vymřela) a celková atmosféra byla solidní. 42%

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Odpočátku jsem se seriálu nějak nemohl oddát, pouštěl jsem si ho zhruba jednu epizodu měsíčně. Až někde od 7. epizody si mě NĚČÍM získal, těžko říct čím. Koncept je sice zajímavý, ale na mě trochu moc jednoduchý. Najde se pár zbytečných dějových linek, které příběh zbytečně natahují. Každopádně budu druhou sérií pokračovat. 69%

The Drawn Together Movie: The Movie! (2010)

Jak v seriálu, tak i tady nás čeká veliká dávka humoru, který snese jen málo lidí.. Ba dávka možná 2x větší. Kdo však zhlédl všechny epizody se už ničím zaskočit nenechá. Všechny postavičky jsou po 3 letech zpátky s velkou energií pobavit diváky naposledy, a že se jim to daří. Sice je film na můj vkus moc krátky, každopádně jsem se bavil snad více než u poloviny epizod seriálu. Obrovská škoda, že se u nás ani film na dvd neobjevil na dvd, koupi bych neváhal ani minutu. 86%