• Rodinný

Sociální síť (2010)

Asi budu jeden z mála co půjde proti "proudu" hodnocení, ale co už.. Social network je hezký 2 hodinový film o Internetovém démonu Facebooku, který dělá z dětí počítačové závisláky. Psal bych komentář hodinu, abych vyjádřil svůj názor k celému projektu, ale protože píšu komentář k filmu tak se pokusím nesrovnávat. Filmový Facebook mě ale prostě neuchvátil na tolik, abych dal více než 3 hvězdy, proč? Film je obsazený nesympatickými herci, kteří celý požitek z filmu jenom zhorší. Zbytečně dlouhá délka, kvůli které Social network skončil tak jak skončil. Debilně. No a co že je Zuckerberg nejmladší miliardář ? Koho to zajímá ? Největší zklamání roku 2010. 42%

Kopačky (2008)

Hezké pokoukání s HIMYMáckým Jasonem Segelem. Více romantický než zábavný film s trochou toho dramatu. Celou dobu jsem si říkal že bych si na místo Segala dokázal v jeho roli představit Matta Perryho, nebo přímo Patrica Harrise. Nevím, nějak se mi prostě Segal v hlavní roli nepozdával, ale co už. Film se povedl a většina fanoušků HIMYM, nebo Komedií by si "Kopačky" neměli ujít :) 66%

Rekonstrukce (2010)

Chci celovečerák pouze s Minionsy! Ti jsou prostě nejlepší! .-)

Jezero smrti (2008)

Se zděšením jsem tenhle film dokoukal a musím říct.. Tohle bylo něco! Dějová linka je samozřejme jedna z těch "opotřebovanějších", ale to provedení bylo.. Nepopsatelně zděšující. Nebyla ani jedna scéna ve které bych se bál a i přesto tenhle snímek ve mě něco zanechal.. Nezapomenu na něj a hlavně budu dále doporučovat. 93%

Mr. Sunshine (2011) (seriál)

Matt Perry byl jednoznačné lákadlo proč seriál sledovat, ať už je to o čemkoliv. Čekal jsem další trhlou šílenost jako Cougar town, jenže k mému očekávání nedošlo. Mr. Sunshine si hraje na něco co není. Když to je komediální seriál proč jsem se ani jednou neusmál, natož nezasmál ? Když už seriál bereme jako Drama, tak proč má sakra pouhých 20 min cca. na díl ? Z první Seriálové poloviny 2011 se mi zatím zdá MR. Sunshine jako velké zklamání.. Ikdyž Matthew je jediný dúvod proč dávám ještě seriálu další šanci. 43%

Igor (2008)

Velice zajímavé dílo neznámého Anthonyho Leondise. Animace překvapila a vlastně děj celkem taky. Čekal jsem nudnou opakovačku, ve které se šeredný kluk / šeredná zrůda vydá do světa. Samozřejmě, že jsem si dříve přečetl popis, ale tohle bych si o filmu myslel, kdybych ho neviděl.. No a teď už k věci. Igor je příjemný charakter, který doprovází celý morbidní film. Jeho výtvory (Mozek a nesmrtelný králík) ho hezky doplňují a starají se o zábavu pro ty menší. No a zlá "Ev(ilk)a" zase obstarává hlavní děj. IGOR bezpochyby připomíná vymakanější Burtonův Corpse Bride , ale i tak se postará o dobře strávenou hodinu a něco u DVD/Blu-Ray. 84%

Crash Road (2007) odpad!

Ano.. Můžu říct, že tohle je nejhorší film jaký jsem kdy viděl.. A který si pamatuju.. 0% NIKDY VÍC!

Bobovy burgery (2011) (seriál)

Pilot vůbec, ale vůbec nepřesvědčil. Animace pokulhávala a vlastně žádná postava se nezdala tak dobrá jako v ostatních animáčích. Druhá epizoda to však napravila a konečně se objevil humor dle mého gusta. Velké plus přidaly i reference/parodie na The Shining a Blair Witch , které prostě měly něco do sebe. Třetí dil je o něco lepší a čtvrtý je zatím ze všech nejlepší.. Žeby se díl od dílu seriál zlepšoval ? Snad. Humor připomíná příšerky Oblongs Family a taky samozřejmě Family Guye, ze stejné stanice. Nejoblíbenější postavy zatím jsou všechny 3 ratolesti v čele s nejmladší a prostě nejlepší Louise. Hyperaktivní Gene a "Emo" Tina mají taky něco do sebe. 70%

Mad Love (2011) (seriál)

Nejdříve Friends, potom HIMYM, následně Rules of Engagement a teď Mad Love.. Jason Biggs hodně připomína Teda z Himymu a takový Larry (Tyler Labine) zase Jeffa z Rules of Engagement. Každopádně že by to byla úplná kopírka říct nejde, a že by to byl propadák už vůbec ne. Naopak to vypadá zajímavě. Možná zajímavěji než ROE, které jsem si oblíbil ze zminované trojice nejvíc. Pokud bude kvalita seriálu stejná, nebo dokonce vyšší tak má velkou šanci ustát což seriálu přeju. // Další ze seriálů, které jsem si zamiloval a CBS ho musela ukončit.. U Mad Love jsem takový rychlý konec teda nečekal.. 92%.

Simpsons: The XXX Parody (2011)

Myslím že by v názvu stačilo pouze Simpsons: The XXX, protože moc parodování v tom nebylo.