• Rodinný

Hory mají oči (2006)

Průměrný Horor, na který jsem se těšil trochu moc.. Ale i přesto si zaslouží čtyři hvězdičky za zpracování. 82%

Fur TV (2008) (seriál)

Bože co tohle má jako kurva být ?! :-D Tři perverzní příšerky, které vypadají jako by přešly ze Sezamovy Ulice ? Jeden závislý na Masturbaci, druhý na žrádle a třetí na sexu.. Který šílenec tohle mohl vytvořit ? Mám sice rád Humor Setha Macfarlena, který je tomuhle seriálu dosto podobný, ale Pětihvězdičková záležitost tohle není.. Nápad i Maňásci jsou dobře udělaní, ale myslím, že tady se už s tím "Fekálním" humorem trochu přehání.. 77%

Přichází Satan! (1976)

Když jsem se právě zažral do hororů kolem roku 70 musím narazit na tohle.. Skoro podprůměrný Horor, na kterém se mi líbila pouze scéna se zábradlím. Přemohl jsem se na 3 hvězdy. Uvidím jaké bude pokračování a verze z roku 2006.

Na lince je vrah (2006)

Těžké hodnotit.. Sám bych ten scénář dokázal napsal sám.. Kamarádka té hlavní představitelky, tam v tom domě mohla zůstat s ní, nebo po případě, než jí vrah zabil utíkat zpátky do domu.. Prakticky tam nebyla ukázána žádná vražda. Dům byl výborně strašidelně udělaný.. Já sám bych se bál v něm bydlet. Herecké výkony se celkem daly, hudba taktéž, ale něco tomu prostě chybělo.. 68%

Showdance (2010) (pořad)

No co.. Mně se to celkem líbilo..

Stan Helsing (2009)

Z naprostého "Parodiového" maniaka se ze mě stává "skeptický" maniak.. Vždyť tohle už je moc ne ?! Oukej Scary Movie 4 se dalo, Date Movie taky dobré, Velkej biják - výborný (Nechápu to hodnocení) , Disaster Movie - taky hloupé, ale pořád si drží podprůměr a závěrečný Song jsem měl v Playlistě dlouhou dobu (:), Tohle je Sparta- Strašné, nedalo se na to dodívat. A teď tohle.. Stan Helsing. Jedna z nejhorších viděných parodií typu Scary Movie. Začátek solidní, jenže zbytek filmu je prostě strašný. 32%

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Velkou šanci jsem tomu nedával, protože Heroes mě nějak dvakrát nebavili... Ale stal se z toho naprosto výborný seriál. Celá parta je dokonale vytvořená, podobně jako u Přátel nebo Big Bang theory a náramně se doplňují. Herecké výkony předvádějí nejlépe Iwan Rheon (Simon) a Lauren Socha (Kelly). Po komediální stránce vyniká bezpochybně Robert Sheehan (Nathan), který má ze všech pěti největší zkušenosti s filmem, což jde na něm celkem i znát a ty jeho "kidy" prostě stojí za to. Kráska Antonia Thomas (Alisha) je se vším uprostřed a z party i přes její občasnou nepotřebnost ji mám nejraději. Černá ovce seriálu (Nejsem rasista) je dle mého Nathan Stewart - Jarrett (Curtis), který sice zapadl, ale seriál si bez něj dokážu klidně představit. Jediný plus je jistě jeho schopnost, bez které by se Misfitsáci určitě neobešli. Obě série, jak první, tak i druhá jsou v něčem odlišné, ale stále geniální. 2. Série je o pár procent horší, což ale vůbec nevadí. Ve 3. sérii Nathana dost dobře nahradil Rudy, kterého jsem si po zhlédnutí celé série snad oblíbil více než Nathyho. 4. série je ohromný spád dolů. I přes slušnou náhradu jsou epizody suché a chybí pořádný děj.. Každopádně pořád je to koukatelné. 1. série - 98%, 2. série - 95%, 3. série - 92%, 4. série - 72% Celkově: 94%

Dexter (2006) (seriál)

Dexter.. Co k němu napsat.. Jedna z nejlepších seriálových postav vůbec. První dvě série ani jednou epizodou nezklamali, třetí série trošku pokulhává, ale pořád si drží výborný standart.. A Čtvrtá ? Excelentní! Přibývá nová Geniální postava Trinity Killer - Arthur Mitchell, díky kterému se ze Čtvrté série stává zatím ta nejlepší! V páté sérii se Dexter trochu zhorší (Pořád mluvím o seriálu, ne o postavě), stejně jako ve 3. sérii, ale ne naštěstí o tolik. Já osobně doufám, že se Lumen vrátí, alespoň jako vedlejší postava. 1. série - 98%, 2. série - 99%, 3. série - 95%, 4. série - 100%, 5. série - 96%, 6. série - 93%. Další Plus Seriálu je bezpochyby nejlepší slovenský dabing, který jsem mohl kdy slyšet. Dexter se mi líbí (Hlasově) více ve Slovenštině. Ale originál je jen jeden. A ještě mi to nedá se nevyjádřit k dabingu Primy Cool, který se vážně nepodařil. Dexter sice nezní úplně špatně, ale takový Doaks nebo Angel se poslouchat nedají.. Dexter rozhodně nepatří mezi seriály, které Prima Cool dokázala nadabovat dobře. 98%

Teen Cribs (2009) (pořad)

Jeden z mála pořadů na českém MTV, na který se jde podívat.. Ale je fakt moc, co všechno se dá vmístit do jednoho domu.. Tak kdo by nechtěl 3 herny, 5 televizí, 2 pokoje, bazén, pláž, nebo vlastní byt pro své kamarády? Dobře se u toho slintá. 65%