• Thriller

Zrada - Episode 1 (2024) (epizoda) odpad!

Tieto slovenské seriály.. Šablóna a prejav vo väčšine na jedno kopyto a práve toto je ten prípad. Prvý záber a už viem, že je zle. Umelé, neprirodzené vystupovanie, trápne scény, dialógy. Veľmi úbohé. Koľko krát študentské filmy sú na tom o mnoho lepšie. Tvorcovia sú slepí a hluchí?

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda) odpad!

Toto nie je a nebude nikdy temný prípad, ale iba fejk pod rovnakým názvom. Úbohé, že sa snažia ťažiť z úspechu prvej série.

Ferrari (2023)

Tak veľmi prázdne, nudné, zbytočné. Film o významnom Enzovi som si predstavoval zaujímavejší, pútavejší a originálny. Dočkal som sa tliachania, póz a nudy.

Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

Veľmi sľubný úvod. Zatiaľ bez akejkoľvek výhrady. Dokonalé z každého pohľadu. Dobové, autentické, kvalitné krimi. Kamera, herci, dialógy, scenár. 100%

Jak mít sex (2023) odpad!

Film o shite, je úplne jedno čo tým chcel "básnik" povedať. Je to presne ten shit ako keď pozeráš zbytočné príbehy na instagrame, obed, večera, nápoj a pózy. Je to jednoducho shit ktorý aspoň trochu normálneho diváka nemôže zaujať. Ale ak chceš vidieť nudný shit troch ogrcaných pubertálnych kráv tak si to pusti.

Aquaman a ztracené království (2023) odpad!

Keď porovnám iné DC tak toto zostáva na úplnom dne a áno je to metafora. Príšerne predvídateľné, tuctové a hlúpe.

Klangor (2021) (seriál)

Dokonalé, emocionálne, dramatické, autentické. Postupné podanie príbehu veľmi originálne a záver stupňuje napätie na maximum. Takto má vyzerať špičkový seriál a môžu mu závidieť aj mnohé severské. Poliaci opäť bravo.

Reyka - Episode 1 (2024) (epizoda)

Hlúposť a neschopnosť polície sa natoľko stupňuje, že dosiahli odbornosť ako polícia v kameňáku..

Anděl smrti (2020) (seriál)

Poliaci to vedia o mnoho lepšie ako toto pózerské divadlo.