Válka policajtů (2004)

36 Quai des Orfèvres je veľmi silný emočný zážitok. Tak ako i v MR 73, i tu sa stretávajú Daniel Auteuil a Catherine Marchal vo veľmi podobných roliach. Neznamená to však, že treba vyvodzovať záver akejkoľvek podobnosti dejov a tým pádom rýchlo odsúdiť film na istý zánik. Nie, naopak. Film udržuje diváka v konštantnom napätí a je zjavne vidieť, že Auteilovi tieto úlohy drsných policajtov sedia. Ja som si to vychutnal do poslednej minúty.

Marley a já (2008)

Podľa všetkého to malo štyri hodiny, len to trochu postrihali, že? Aniston vyzerá veľmi sexy, Owen Wilson pre zmenu nehrá idiotského vtipálka. Asi by sa mnohé zmenilo v tomto filme, keby Marleymu utrhlo hlavu za jazdy v aute, čo... ?

Ledová smrt (2006)

Norska vyvraždovačka. V podstate nuda. Cakal som, až ich všetkých pozabíja a bude koniec. Hlavne toho nesympatického ryšavého zmrda, ktorý tam bol len ako piate koleso u vozu.

Prokletí (2008)

Nehľadiac na to, že po vzhliadnutí tohto hororíku, mám ešte väčšie prianie vidieť všetkých fanatických náboženských spermožráčov povesených, tak musím uznať, že koniec sa podaril. A dokonca, veľmi dobrú príchuť urobila prítomnosť Margo Harshman v roličke sesternici Sadie. Ci už svojou charizmou, alebo vtipnými hláškami, bez nej by to u mňa bolo za 2* .

Odplata (2008)

" Urobím banku. Vojdem dnu, ukážem im zbraň, poserú sa strachom, vezmem prachy a odídem. " Extraordinárnosť tohto snímku: až inkoherentne nečakané vtipné hlášky a prirodzená prostota postáv, akoby to ani neboli herci. U mňa za plný počet.

964 Pinocchio (1991)

Hnusss !!!! Taká Veľká Noc, akurát , že sa tam ' kropia ' plynom. Jedna z mála morálnych skúšiek, ktoré som podnikol dobrovolne. Zrejme sa posúvam do iného levelu. Muzika mi bola a je, blízka. ( Užil som si jej v Slime Lighte, Angel tube, London ) . No a za ten xicht by sa ani Slipknoti nehambili. A mimochodom, užívateľ Toto to vystihol veľmi presne!

Autopsy (2008) odpad!

Neviem, či je nejaké kritérium hodnotenia hororu, ale v prípade, že je, ja ho obchádzam 30 km oblúkom.

Přímý kontakt (2009) odpad!

Jeden z najstupídnejších filmov kategorie ' C ' vôbec, potriasajúci si rukou so Seagalovým '' Against the Dark " !

Smrtící úder (2008)

Na začiatku hned bombastický nášup a do toho Miki Rurka, indiánsky nájomný vrah! Mickey je charakterom postáv priamo nasiaknutý. Srší to z jeho očí ( a to môže mať nasadené i tmavé okuliare) . A vôbec nie zlá muzika. Lúbivé tony podfarbujúce a vychytávajúce ' good ekšn' . " I shoot people. Sometime 4 money, sometime 4 nothing. " Armand Degas ( Mickey Rourke) . " Chce to pořádnou odvahu postavit se člověku jako je on. " No a potom to začne. Za parťáka si nájde neskutočne ukecaného čuráka ( Joseph Gordon-Levitt) , dej sa začne ťahať kadejakými stupídnymi obkľukami prepletený nezmyselnými dialogmi a ešte hlúpejšími zápletkami, až zabudnete, kto koho naháňa a vlastne prečo. Bál som sa dať ' odpad! ' , bo mi bolo ľúto Mikiho.