O princezně, která ráčkovala (1986) (TV film)

K této pohádce jsem již od dětství choval hlubokou nenávist. Jednak proto, že tam všichni ráčkovali jak idioti, i když jsem věděl, že v jiných pohádkách tihle herci neráčkují a jednak mi přišly ty písničky úplně dementní. O ději nemluvím, ten je úplně na palici. Nedávno jsem to viděl již v dospělém věku a moje vztahy s tímto výtvorem se jen upevnily. Jedna z nejhorších českých pohádek co znám.

Pěst Ježíšova (2012)

hurá, konečně pořádnej kopec mrtvol a originální zbraně! Ale kdyby se to zkrátilo ještě o pár minut, bylo by to lepší, ke konci už to byla dost nuda. Ale pochvala za parádní kečupové gore. Stejně jako u Brutal Relaxu byla vyvražďovací část už ke konci únavně dlouhá...ale ty ryby...bože ty ryby...koho tohle napadne?

Bloody Date (2006)

slabé dvě hvězdy, ale kozel tomu dává třetí kousek :-)

Lidice (2011)

nerad jsem vulgární, ale když už jsme za to s dražší polovičkou vysázeli přes třista vočí, tak jsem čekal, jak se teda ta naše tvorba pochlapí. Takový parádní námět, ze kterýho by Hollywood udělal megahit, to umí (bez prominutí) zkurvit opravdu jen maximální kokot. Po Bathory jsem se zařekl, že už do kina na českou (nebo slovenskou) tvorbu nepáchnu, tady jsem udělal výjimku a pak jsem jenom mlátil hlavou o opěradlo sedadla. Roden hraje dobře, ale když hodíte skvělého plavce do žumpy, pořád bude plavat ve sračkách, i když by měl na La Manche. Zklamání roku.

Playgirls (1995)

je to sračka to ano. Ale viděl jsem mnoho mnohem větších sraček, takže tomuhle ještě nejde dát odpad. Kam by pak přišlo Jméno kodu Rubín?

Pátý element (1997)

Nyní vám zapneme regulátory spánku, které vám budou regulovat spánek. Kde se naučil takhle vyjednávat? a další a další alegorické vozy... parádní zábava, která si nehraje na nic hlubokomyslného. Pátý aliment doporučuje 5 z 5 rozvedených otců.

Stmívání (2008)

Uatafok? OMFG! Upíři se třpytí! Kristen má asi ucpaný nos, protože celý film nezavře hubu. Aha, ona se jinak tvářit neumí. A nemaj se rádi s vlkodlakama? kde jsem to jenom už viděl? Bohajeho, to bylo neuvěřitelné dílo, ale jsem statečný kluk, dokoukal jsem do konce, jenom asi dvakrát jsem odběhl, protože se to nedalo poslouchat. Pro všechny holky ze školky: to že se někde objeví upír, neznamená že je to horor!